“Pagaidām trikos iesaistīt neplānoju.” Iluzionista Dantes Pecolli mājās dzīvo hameleoni un tarantuli!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Pievienot komentāru

Pazīstamo burvju mākslinieku Daces un Enriko Pecolli dēls Dante jau kādu laiciņu ir divu hameleonu saimnieks. Abi hameleoni šobrīd ir tikai nepilnu divu mēnešu veci un pavisam mazītiņi, taču tie var izaugt apmēram 60 centimetru gari, ieskaitot asti. Turklāt jaunajam iluzionistam un viņa draudzenei ir vēl kādi netipiski mājdzīvnieki: tarantuli.

Lai arī cik mīlīgs un mierīgs izskatās mazais dzīvnieciņš, Dante iesaka rūpīgi padomāt, pirms tādu iegādāties, jo hameleoniem ir savas vajadzības. “Nepieciešamas lampas, mitrums, varbūt arī sildāmie akmeņi, kas uztur siltumu, ūdeni hameleoni nedzer no trauciņa, bet gan tekošu, jāsmidzina ūdens uz lapām vai arī nepieciešama trubiņa, no kuras pil ūdens,” stāsta Dante Pecolli.

Līdz ar hameleonu mājā ienāks vēl citas dzīvas radības: rāpuļu maltīte. Šobrīd Dante tos baro ar maziem prusakiem, taču vēlāk tiem var piedāvāt arī mušu kāpurus. “Tagad vēl tie prusaki izskatās mazi un mīlīgi, bet vēlāk tie izaug lielāki, un tev mājās ir trauks ar lieliem prusakiem, tev jāņem viņus un jābaro hameleons,” turpina Dante.

Dante Pecolli

Dante Pecolli
iluzionists, hameleonu saimnieks

Man pašam bija grūti tam tikt pāri, sākumā bija pretīgi ņemt prusakus un dot hameleonam, bet ar laiku es pieradu, pārkāpu pāri bailēm, un tagad viss ir kārtībā.

Savukārt pieaugušos prusakus ar prieku notiesā vēl kāds eksotisks mājdzīvnieks Dantes mājās: tarantuls. Trīs zirnekļi ir Dantes draudzenes Aleksas mīluļi, tomēr tos gan rokās turēt neviens neplāno. Dante arī bieži saņēmis jautājumu, vai hameleonus iesaistīs burvju trikos, tomēr pagaidām tādu plānu nav, varbūt vēlāk, kad tie paaugsies.

Dante Pecolli

Dante Pecolli
iluzionists

Tā kā man ir jauna izrāde, kas būs tādā šamaņu un vudū stilā, domāju, ka varētu jauniem trikiem iegādāties baložus un augļu sikspārni, tas būtu kaut kas oriģināls.

Dantem tagad darba pilnas rokas, ne tikai gatavo jaunu burvju triku programmu, bet arī uzstājas dažādos korporatīvajos pasākumos, nedēļas nogalēs strādā ilūziju muzejā, darba dienās spēlē bungas, apmeklē aktiermeistarības kursus. “Mans sapnis ir kļūt par aktieri, bet es uzskatu, ka ar iluzionismu es varu papildināt sevi aktiermeistarībā un otrādi,” piebilst Dante.