Ogres ierēdņa nolaidības dēļ dzīvnieku patversme nevar saņemt ziedojumu

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

15 komentāri

Sandris ir starptautiska uzņēmuma Latvijas filiāles vadītājs. Čehijā reģistrētā uzņēmuma politika paredz katram darbiniekam gada nogalē ļaut izvēlēties, kādam mērķim vēlas ziedot 200 eiro. Sandris izvēlējies atbalstīt vietējo dzīvnieku patversmi, taču līdz pat šim brīdim savu mērķi viņam nav izdevies izpildīt.

Jau oktobra sākumā Sandris ticies ar Ogres dzīvnieku patversmes ”Ogres ķepas” vadītāju Sabīni Baltkāju-Rihteri, lai pārrunātu ziedojuma nepieciešamību.

Sandra darba devējs (uzņēmums Čehijā) aicina slēgt līgumu par naudas ziedošanu, tās izlietošanu.

Ogres dzīvnieku patversme ir pašvaldības aģentūras ”Ogres namsaimnieks” pakļautībā, tādēļ līgums tika pārsūtīts aģentūras juristam Normundam Lapiņam, kurš Sandrim vairāk nekā mēnesi tā arī nav spējis paskaidrot, kādēļ līgumu nevar parakstīt un patversmei pārskaitīt 200 eiro ziedojumu.

Sandris
vēlas dzīvnieku patversmei ziedot 200 eiro

Līgumā nav nekādu zemūdens akmeņu. Kolēģiem nav bijušas problēmas ar šādu pašu līgumu parakstīšanu nedz Lietuvā, nedz Igaunijā.

Jurists Normunds Lapiņš tā arī nav atbildējis, kurus līguma punktus viņš vēlas mainīt. Es viņam rakstīju, ka varam veikt korekcijas. Galvenais, lai patversme saņem 200 eiro.

Potenciālais ziedotājs vairākas reizes rakstījis e-pastus ar mudinājumu jautājumam pievērsties, jo līgums jāparaksta līdz 30. novembrim, taču atbildi tā arī nav saņēmis. Kopš pirmās vēršanās pie patversmes vadītājas ir pagājuši jau nepilni divi mēneši.

Ineta Saviča
“Ogres namsaimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

Ir bijusi komunikācijas problēma. Arī mūsu pieredzē šis ir pirmais gadījums, kad uzņēmums vēlas slēgt līgumu par ziedojumu. Ir sanācis, kā sanācis.

Pēc Bez Tabu zvana ”Ogres namsaimniekam” jurists ir sarosījies un cenšas atrast risinājumu, lai ziedojums nonāktu līdz patversmes iemītniekiem.

15 komentāri