”No mēsliem neviens vēl nav nomiris!” Pārliecināta novārtā pamestā ganāmpulka saimniece Inčukalnā

Bez Tabu saimniecībā sagaida neieinteresēts sargsuns un nu jau bijušais darbinieks Guntis, kurš vairs nespēj izturēt nevīžīgo attieksmi pret novārtā pamestajiem dzīvniekiem.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Es

  Es

  Ar šadiem strādniekiem,ne tikai jāsāk lietot alkohols! Jūtu līdzi saimniekiem strādājot ar analfabetiem.
 • Annija Surika

  Annija Surika

  labi ka vismaz tiek baroti un dzirditi.un ja pvd nahuj jus esat vajadzigi.ludzu uztaisiet rakstu kur ir visi vinu darba pienakumi.a to kaut ka aizmirsies.
 • Lana Gūtmane

  Lana Gūtmane

  Un šādas ''saimnieces'' ne cūku mēŗi,ne vistu gripas ne govju sērgas neskar,blin lopiņi stāv līdz vēderam sūdos un viņai tas liekas forši
 • Austra Pruse

  Austra Pruse

  Tā ir cūcība. To sievieti vajadzēja piesiet pie staba tajos mēslos un mēnesi nedot šņabi dzert. Tikai salmus ēst. Un visi PVD apmierināti!
 • Ilva Sporne

  Ilva Sporne

  Vienkarsi drausmas! Bet man rodas jautajums par pasu kliedzeju- darbinieku! Ja jau vini ir divi stradnieki, tad kadel neparupejas par lopiem? Ja jau bija fermas stradnieki! Izskatas pec atriebibas/ uzmanibas trukuma/ rikosanas aiz muguras. Es tiesam nekada veida nespeju atbalstit sadu ricibu. Un saimnieces teiktais ir vajprata murgs! Vinai ari butu svetigi savos meslos padzivot!
 • Andris Upminis

  Andris Upminis

  PVD ir pilnīgi nevajadzīga iestāde, vai tiešām Latvijā kādreiz būs kārtība, ierēdņu uzpūstais bars nav spējīgs neuzko, vienīgi algas saņemt no mūsu nodokļiem
 • Liene Helēna Puriņa

  Liene Helēna Puriņa

  PVD atkal izceļas!? aizdomas DAĻĒJI apstiprinājās? Tā,lūk, dārgā tautieši! Galvenais pabarot un padzirdīt,viss pārējai vienalga!
 • Ieva Baumane Ex Tomeiere

  Ieva Baumane Ex Tomeiere

  Par sodu plikām rokām mēslus likt izmest un pēc tam iemest krātiņā un, lai mīcās savos sūdos...???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!