5 komentāri

Šogad Latvijā atļauts nomedīt 250 vilkus, ko mednieki steidz nekavējoties izmantot.

Dzīvnieku līķu fotoattēli pārpludinājuši sociālos tīklus, kur mednieki izrāda savus guvumus. Šāda publiska līķu eksponēšana izraisījusi pamatīgu pretreakciju no citiem sociālo tīklu lietotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Facebook lietotāja Laura pie bildes komentē: ”Šausmas, kā ar šo var lepoties??? Kauns, ka Latvijā auguši šādi “cilvēki” ”. Turpretī Aigars mednieku rīcību atbalsta: ”Ja jūsu saimniecības postītu šie zvēri, tad savādāk domātu…”.

Foto

Raidījums Bez Tabu sazinājās ar Valsts meža dienestu, kas katru gadu nosaka medījamo dzīvnieku skaitu.

Mārtiņš Līdums, Valsts meža dienesta ģenerāldirektora vietnieks

Ja dzīvnieks nomedīts likumīgi, tad viņš pieder medniekam. Tā ir manta, īpašums, ar kuru viņš (mednieks) lepojas. Medību un mednieku uzvedības ētiku nav mēģināts ielikt normatīvajos rāmjos. Domāju, ka tas ir pareizi.

Šogad atļauts nomedīt 250 vilkus. Ja no saimniecībām tiks saņemtas ziņas par jauniem vilku uzbrukumiem, tad šo skaitu var palielināt.

Iepriekšējā vilku medību sezonā tika nomedīti 275 pelēči no atļautajiem 275, savukārt 2014.-2015. gada sezonā nomedīja 267 vilkus no atļautajiem 300.

TOP komentāri

 • Mazā kaija
  +3 +3 0

  Mazā kaija

  Sabiedrībai netīk dabiskas norises dabā un dzīvē, piemēram pieauguša meža nociršana, medījumi vai mājlopu kaušana. Daudzas lietas vairs nedrīkst saukt to īstajos vārdos. Cilvēki grib dzīvot siltumnīcas apstākļos un redzēt tikai desas un konservus.
 • Tavs vārds
  +2 +2 0

  Tavs vārds

  :D Ja jau drīkst uzpumpētās lūpas publicēt , tad , šķiet , ka drīkst visu :D
 • Raimonds Bērziņš
  +1 +1 0

  Raimonds Bērziņš

  Bet kad katru gadu visas malas pilnas ar nogalinātām eglēm, tas ir ētiski?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl