“Latvijā tāda nelaime nedrīkst būt!” Vai arī Latvijā iespējams Austrālijas postošo ugunsgrēku scenārijs

Plaši savvaļas ugunsgrēki Austrālijā nav retums, taču pagājušā gada beigās sausie krūmāji uzliesmoja ar vēl nepieredzētu spēku. Ugunsdzēsēji un brīvprātīgie vēl joprojām nav likvidējuši lielās briesmas. Par nelaimi, kas piemeklējusi šo eksotisko valsti, satraucas arī Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • 🤔

  🤔

  Esmu pārsteigts, cik bezmērķīgs ir sižets un bezmērķīgāks ir raksts. Nedz virsraksts nedz līds saskan ar rakstā pausto GALVENO problēmu. Par ko tad šeit ir stāsts? Par to, kas ir bijis vēsturē, kas notiek Austrālijā ar postošo kataklizmu, vai par dažādiem faktoriem, kapēc Latvijā šāds scenārijs nav gaidāms. Teiktu tā, šeit būtu 3 dažādi lieliski raksti, kas savstarpēji varētu lieliski sasaistīties, bet viens raksts ir kļuvis haotisks kā arī kļuvis par “clickbait”.
 • S

  S

  Protams, Latvijas teritorijā divu Latviju teritorija nedegs, bet kā ir procentuāli ar zemes platībām? Mums taču ir pieredze ar kūlu.Nesaprotu, kāpēc ne vides dienests, ne ugunsdzēsēji neprasa sankcijas pret slinkajiem zemju īpašniekiem, kam pieder plašie kūlas lauki.Zinu, ka lauku ciematiņos par nekoptiem mazdārziņu zālājiem var sodīt īpašniekus, bet tos neaiztiek. Tādas pārdomas radās, lasot to visu.
 • juris

  juris

  Nu a kapec gan ne! Viss var sakties ar cigaresu izsmeki vai kulas dedzinatajiem! Ielaiz to nedod dievs kailcirtes,kur vel kudra vai tie naftas,gazes,soljarkas trubas un bus! Stikla tara sameteta celmalas,mezos,saulite labi uzsilst…...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!