Krupis, ezis, 3 baltas pelītes un 9 suņi. PVD iekļūst aizkrāmētā vācēju dzīvoklī Ķengaragā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Glābēji, mediķi, likumsargi un PVD darbinieki pārsteiguši  Ķengaraga iedzīvotājus. PVD beidzot saņēmis tiesas atļauju apsekot dzīvokli, kura saimnieki jau daudzus gadus dzen izmisumā pārējos ēkas iedzīvotājus.

Glābēji, izmantojot kāpnes, caur logu iekļuvuši dzīvoklī. Atklājies, ka dzīvoklis līdz griestiem ir aizkrauts ar atkritumiem, taču dzīvoklī izdevies pamanīt gan tur dzīvojoši sievieti, gan viņas dēlu.  2016. gada aprīlī, kad tapa šis sižets, dzīvoklī piedzīvotais izraisīja pamatīgu rezonansi Latvijas sabiedrībā un vienaldzīgo nebija. Par godu raidījuma “Bez Tabu” 20 gadu jubilejai, raidījuma redakcija piedāvā vēlreiz šo sižetu noskatīties.

Atverot dzīvokļa durvis, skatam paveras mantu kalns, kas slejas teju līdz griestiem. Sākotnēji dzīvokļa iemītniece atsakās tajā ielaist likumsargus. Tāpat kāpņu telpā var dzirdēt dēla balsi, kurš no kādas istabas bļauj, lai māte dzīvoklī nevienu neielaiž. Pēc brīža kundze tiek nodota mediķu rokās un likumsargi no dzīvokļa izved arī viņas dēlu, kurš mēģinājis pretoties.

Pēc tam darbs sākas dzīvnieku aizstāvjiem, kuri, lienot uz vēdera, no dzīvokļa izved vairākus maza izmēra suņus. Vēlāk speciālistu redzeslokā nonāk arī dzīvoklī esošais krupis, trīs baltas pelītes un vēl vairāki suņi, kopskaitā deviņi.

Skaties video un esi pateicīgs, ka tas nenotiek tev kaimiņos.