“Kāpēc nevaru ar mazu sunīti iepirkties?” Tirdzniecības centri skaidro savu nostāju par iepirkšanos kopā ar dzīvnieku

Maza klēpju suņa saimniece Elīna raidījumam “Bez Tabu” ziņo par, viņasprāt, aplamu politiku veikalos – lai arī dzīvnieks atradies saimnieces rokās, apsargs paziņojis, ka ar suņiem ieeja veikalā liegta.

Atpakaļ uz rakstu

59 komentāri

 • Laura

  Laura

  Suns ir un paliek suns un pilnīgi pie vienas vietas vai tas ir mazais tepiķdirsējs vai vācu aita. Mazos padusē redz nes, tad jau ja varu panest savu 30 kg suni arī varu stiept pa veikalu padusē.
 • Viktorija

  Viktorija

  наши маленькие собачки намного чище и ухоженней некоторых людей.
 • Viktorija

  Viktorija

  Поэтому я хожу только в Максиму. Никогда небыло никаких проблем. 21 век, практически во все рестораны моможно с собачкой и даже воды предложат принести.
 • @Liepinja
  +14 +14 0

  @Liepinja

  Ja jau suņus ir jātur pa gabalu no citiem cilvēkiem , jo viņiem var būt alerģiska reakcija( kas arī tiešām var būt ) , tad kāpēc pīpmaņiem/ smēķētājiem ir atļauts staigāt apkārt ( pa ielu ) uz piesmirdinat gaisu ? Ņemot vērā, kad grūtnieces un bērni arī staigā pa tām pašam ielām !!! Smēķētājus vajadzētu izolēt uzstādot “būdiņas “, kur viņi varētu visi pīpēt un ostīt savus dūmus līdz nelabumam !!
 • Nejaukā
  +21 +21 0

  Nejaukā

  Man patīk suņi, bet uzvelkos par cilvēkiem, kas atļaujas savus suņus iebāzt iepirkumu ratiņos, kuros pēc tam citi liek pārtiku. Pirmām kārtām ir pietiekami daudz cilvēku ar alerģiju uz suņiem, otrkārt tas ir absolūti nehigiēniski. Jūs taču pēc iepirkšanās pārnākot mājās savus iepirkumus nekrāmējat suņa migā. Ir jau protams cilvēki, kas ar suni ēd no viena šķīvja, bet ne visiem tas ir pieņemami. Cienīsim citus un atstāsim savus zvērus mājās.
  • Tutū

   Tutū

   Kāda ir atšķirība vai iepirkumu ratiņos iebāž nošmulētu bērneli ar netīrām kurpēm vai suni? Diezgan absurda domāšana visiem, kam tas liekas nehigēniski.
 • Deira

  Deira

  Un tas komentārs par bērniem veikalos... bērni tiešām izdara vai , ir iespēja , izdarīt lielāku postu nekā 2kg smags suns . 😂
  Plus, nekad neesmu dzirdējusi,kā veikalā mazs sunīts rej ,toties kad bērns kliedz un krīt gar zemi, saplēšs kaut ko vai apgāž plauktus,tas gan ir pieņemami? Sorry,tagad visas mammas man uzbruks,bet nu nevarat to noliegt. 🤷🏼‍♀️
 • Deira

  Deira

  Šie klēpju sunīši, no personīgās pieredzes, nevienam nerūc ,nekož ,ja saimnieks nes pa veikalu rokās. Radiem ir krievu tojterieri , spalvu nemet un nevienam netraucē, ir tīri un kopti. Kādēļ lai ar tādu nevarētu ieskriet veikalā??
  Ja to suni var paņemt ērti padusē un nav smagāks pa 5kg, mierīgi ! Ja ir lielāks, tad jau vairs nē.
 • Ansis

  Ansis

  Man pašam mājās suns, bet nekad nav ienācis prātā viņu vazāt pa veikaliem. Brīžiem tie Zoofīli ir saspiedušies, ka vazā savus suņus visur līdz. OK, ja tādu tur rokā, bet nafig viņš jāliek iepirkumu ratos?
 • Mans vārds

  Mans vārds

  Atceros vienu reizi, kad strādāju apģērbu veikalā. Ienāk dāma ar klēpju suni veikalā, staigā, staigā. Suns kļūst nemierīgs, sāk tirināties, beigās skatos sunim pakaļgals jau sāk pulsēt, tul>t kaku liks. Par laimi saimniece arī laikam saprata, ka jāiet prom., jo sāku šķībi skatīties virsū. Bet ja tas suns būtu apkakakājies. Apkakājis drēbes, vai pārtikas veikalā ēdienu. Nu nav ko dzīvniekiem darīt veikalā, ne lieliem, ne maziem.
 • Vita

  Vita

  Riebjas, kad iet ar klepju sunīšiem Tas ir nefigeniski. Mazie suñi bieži čurà visur kir pagadàs, spalvas krît. Tas ir vajpràts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!