“Kāpēc nevaru ar mazu sunīti iepirkties?” Tirdzniecības centri skaidro savu nostāju par iepirkšanos kopā ar dzīvnieku

Maza klēpju suņa saimniece Elīna raidījumam “Bez Tabu” ziņo par, viņasprāt, aplamu politiku veikalos – lai arī dzīvnieks atradies saimnieces rokās, apsargs paziņojis, ka ar suņiem ieeja veikalā liegta.

Atpakaļ uz rakstu

59 komentāri

 • Mes

  Mes

  Mums arii ar mazo suni toiterjeru neielaida IKEA VEIKALĀ,un nolemām vinu vairs neapmekleet
 • Anna

  Anna

  Par cik pati strādāju veikalā, nelielā, neesmu apmierināta, ka pircēji ieved suņus, jā tas nekas ka klēpī, bet ir konkrēts suns, kurš rej uz visu kas kustās, pati reiz ielecu gandrīz alkohola plauktā ejot garām mazajam dzīvniekam. Un vispār, ja Tu brauc iepirkties, kam tev to suni vajag līdzi, tad ņemiet pie viena vēl vienu cilvēku līdzi kas ar viņu pavadīs laiku ārpus veikala vai mašīnā
 • Vineta

  Vineta

  Vai tiešām?! Tas ir pašsaprotami ka ar suni pārtikas veikalos nav ko darīt, ja reiz ir izņēmumi klēpjsunīšiem, tad varbūt es savu 25 kg Amstaf arī varu ienest veikalā, ja turēšu viņu rokās?! Suns ir un paliek suns, gribētu redzēt cik daudziem būtu iebildumi veikalos par šādu rīcību...
 • Jorku terjers

  Jorku terjers

  Piekrītu visiem, bet vēlos teikt, ka nekad, arī no Akropoles, mana minī jorka princese nav mesta ārā. Ņemu meiteni sev līdzi rokās: viņa nekož, nerej, ir mierīga un nav alerģiskas sugas. Nekur mums nav bijis atteikts.
  Sižetā ir tāds lielāks un aktīvāks suns.
 • Liene

  Liene

  Suns paliek suns,lai nu kadam kura tur ta mīlestiba ir pret dzīvnieku,bet visam ir norma.Man nav patikami atrasties veikalā vai kafeinica ar mājdzivnieku kopā,tad sāksim ņemt kakus,trušus,kāmjus utt.Turat dzivnieku kaut vai rokas,bet ar tam pasam rokām jūs aiztiekat preces,un tas nav higeniski.
 • Fmfatral

  Fmfatral

  To vajag aizliegt pilnigi visos veikalos! Majdzivniekam nav vietas veikala, jo seviski partikas veikala! Un vel papildus aizliegt vest mazus bernus veikala! Man personigi trauce iepirkties kad kaut kads izlutinats sicis bauro pa visu veikalu! Vecakiem, kas nespej apklusinat savus sicus, atstajat majas, jo tas trauce parejiem veikala esojaiem pircejiem!
 • Suņa saimniece

  Suņa saimniece

  Un starp citu jorkiem spalva ārā nekrīt, jo viņiem ir mati un viņi ir suņi no kuriem nav alerģija
 • Suņa saimniece

  Suņa saimniece

  Nu es savu suņuku arī reti paņemu uz veikalu, bet reizēm nav citas izejas, jo suņuks brīvajās dienās visur ir līdzi un tad arī veikalu apmeklējam kopā. Atrodas viņš somā vai klēpī, katru otro nedēļu tiek mazgāts, ķemmēts katru dienu un ir daudz tīrāks par tiem smirdīgajiem cilvēkveidīgajiem ar slapju bikšupriekšu, kuriem gan neviens nesaka, ka nav estētiski atrasties veikalā un ar netīrām, smirdīgām rokām apgrābstīt pārtikas produktus
 • 20kg smags
 • Made

  Made

  Gribētu redzēt kā kāds panesīs 30kg vācu aitu sugas suni padusē un NE REIZI nenoliks viņu zemē. ;D
  Cilvēki, tak beidzat tādas muļķības runāt! Manuprāt, IR svarīgi kāds suns tas ir, nevaram runāt vispārīgi,ka redz šo var veikalā ienest un tad kapēc to vācu aitas suni nē? IZMĒRA DĒĻ! Visam ir savas robežas.
  Ja saucat mazos par “tepiķdirsējiem” ( šī iesauka vien jau parāda cilvēka līmeni...) ,tad jau mierīgi var nest veikalos ,jo tas tak nav pēc Jūsu teiktā suns,ne?
  Ko vispār tik daudzi iespringst ar par mazajiem sunīšiem? Veikalos viņi Jums uzbrūk?Rūc?Paņem pēdējo gaļas gabalu? Nu nelido spalvas no viņiem uz visām pusēm un nekrīt kā sniegs zemē. Tad jau sievietes ar izlaistiem matiem ar nevar iet veikalā. ;D
  • Vineta

   Vineta

   Tīri principa pēc savu 25 kg stafordu varu paņemt uz veikalu, un noturēšu arī - spalva īsa, nekrīt tad jau visam vajadzētu būt kārtībā :D
   • Sinča

    Sinča

    Klau, NENESAM VISPĀR SUŅUS VEIKALOS.
    Savādāk viens jūtas aizvainots ar savu vācu aitas sugas suni,jo čivaviks var iet veikalā, a viņi nē. Un tad otrs mēģina pateikt, ka stafords ir klēpjusuns... jo tak sver 25kg, ne 30kg, kā viena minēja kā piemēru, svaru atšķirībai starp čivaviku un lielu suni..
    ārprāts,lielā cilvēku sāpe...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!