“Kāpēc nevaru ar mazu sunīti iepirkties?” Tirdzniecības centri skaidro savu nostāju par iepirkšanos kopā ar dzīvnieku

Maza klēpju suņa saimniece Elīna raidījumam “Bez Tabu” ziņo par, viņasprāt, aplamu politiku veikalos – lai arī dzīvnieks atradies saimnieces rokās, apsargs paziņojis, ka ar suņiem ieeja veikalā liegta.

Atpakaļ uz rakstu

59 komentāri

 • Indra Radovska

  Indra Radovska

  Ja jūs atļaujaties iet iepirkties ar mopsi uz rokām,tad kāpēc es nevaru iet uz veikalu ar ņufaundledu klēpī.Tas ir mans klēpja sunītis un nav ne labāks ne sliktāks par jūsējo.Nav godīgi ka vieni drīkst iet veikalā,bet citiem jāgaida ārpusē.
 • Arnita Arnita

  Arnita Arnita

  Tādiem cilvēkiem, kas iet ar suņiem uz veikalu, tie vienkārši jāatņem. Jo viņi no suņu audzināšanas neko nejēdz.
 • LILI,

  LILI,

  MAN ĻOTI PATĪK SUŅI UN KAĶI,BET VEIKALĀ IEPIRTIES .ŅEMOT LĪDZ SUNI,LIELU VAI MAZNU -NĒ!!!!!
 • Zuze

  Zuze

  Man ,piemēram, traucē, ja veikalā spraucās ar ratiem vai nāk ar neaudzinātiem bērniem.
 • ArRll

  ArRll

  Es savu sunīti arī varu paņemt klēpī, bet tādēļ es ar viņu neeju uz veikalu, iepirkuma ratos vai kādā somā arī mierīgi varu ielikt savu suni, tas nekas, ka labradors! Ja runa ir par to, kā suns pa veikalu tiek parvietots, tad kādēļ es savu labradoru nevarētu staipīt līdzi pa veikalu!? Panest varu, nav problēmu, bet es to nedaru, tas ir suns, vienalga, liels vai mazs, nes viņu rokās, stumj ratos vai nes somā! Manam sunim ir tādas pašas tiesības kā citiem, kādēļ lielos būtu jādiskriminē, ja var ar suņiem iet veikalā, tad var ar visiem, neatkarīgi no to sugas vai izmēra, ja nevar, tad nevar un viss. Kāda starpība stum ratos vai nes somā 1 kg suņa vai 30kg, abi ir suņi, ja nevar 30kg smags suns iet veikalā, tad nevar arī 1kg smags suns iet veikalā!
  Eiropā ir redzēts, ka ar suņiem iet tikai zoo veikalos, nevis pārtikas vai kādos citos veikalos, tas taču nav normāli. Nav nekādas vēlēšanās iegādāties preci, kas aplipusi ar suņu matiem.
 • Zane

  Zane

  Man arī ir mazais Cihu-ahua šķirnes sunīts. Gandrīz visur ņemu viņu līdzi. Līdz šim nekad nav bijušas problēmas ar ieiešanu veikalos. Nēsāju viņu somiņā. Varu piekrist ka ir cilvēki kam var traucēt suns veikala jebkādu iemeslu dēl. Tomēr cik esmu sastapusi cilvēkus ar sunīšiem pārtikas veikalā nekad nevies suns pats nelien pārtikā. Par cilvēkiem gan to nevar teikt. Esmu bijusi lieciniece kā dāma ar pirkstieb baksta zivis kuras svaigā veidā var iegādāties Rimi. Tas arī nav īsti ētiski.
 • Suņu mīle

  Suņu mīle

  Nu ko var teikt, kāda galva tāda aste....
  Vācijā iet visur ar suņiem, pie kafejnīcām trauki ar barību un ūdeni, uz ielām neviena klaiņojoša suņa , un neviena pamesta, un pie ķēdes turēt suni pat savas mājas pagalmā ir aizliegts, uzreiz sodanauda, bet Latvija jau protams ir super valsts
 • Ilze Jansone

  Ilze Jansone

  Mīlu suņus, bet nav jāiet galējībās, ja mazais sunīts ir slēgtajā suņu somiņā, man nav iebildumu, bet kad liek ratiņos un ir gadījies, kad uz lentas, kur pako mantas, nu tā jau ir visatļautība. Un apsargs jau nezin, vai Jūsu suns kādam kodīs, vai rūks, ostīs... Visi jau saka ''Mans suns nekož.''
 • Es

  Es

  Esmu pret to ka suņus, jebkādus, mazus vai lielus, ved veikalā.tapat iet ar suni gar pārtikas plauktiem un nedomāju ka suns ir tikko mazgāts un pa zemi laukā nestaigā. Tas viss kas ir suņa spalva nonāk uz pārtikas. Tad liekat mājas suni uz galda un gatavojat. Tas nav normāli suni vest tāda iestāde.
 • Es

  Es

  Esmu pret to ka suņus, jebkādus, mazus vai lielus, ved veikalā.tapat iet ar suni gar pārtikas plauktiem un nedomāju ka suns ir tikko mazgāts un pa zemi laukā nestaigā. Tas viss kas ir suņa spalva nonāk uz pārtikas. Tad liekat mājas suni uz galda un gatavojat. Tas nav normāli suni vest tāda iestāde.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!