Jelgavnieces punduršpicam uzbrūk kaimiņu haskijs! Aizdomās turētā suņa saimnieks notikušajam netic

Jelgavnieces Ievas draugs devies pastaigā pa iecienīto maršrutu kopā ar saviem suņiem – četrgadīgo suņu meiteni Odriju un tikai trīs mēnešus veco punduršpica kucēnu. Nenojauzdams neko sliktu, spēlējies ar vienu no suņiem, kad pēkšņi izdzirdējis mazā kucēna smilkstus. Pagriežot galvu, pavēries nepatīkams skats – mazajam kucēnam uzbrucis haskija šķirnes suns.

Atpakaļ uz rakstu

32 komentāri

 • Vaļa

  Vaļa

  Adodiet tos savus suņus belašos un čeburekos un esat mierīgi primāti.
 • Alise
  +23 +23 0

  Alise

  Noskatoties visu sižetu, radās daudzas neskaidrības, kuras citi komentētāji jau pieminēja, bet tik un tā ierakstīšu šeit. Tātad, 1. Kā bez pavadas var vest pastaigā mazu kucēnu, kuru pat neuzrauga, kur viņš nokļūst vai aizskrien. Labi, trenē viņu, lai staigātu blakus, bet suns jātrenē vispirms savā teritorijā, pirms iet staigāties pa publisku ielu. 2. Kā var nepamanīt, ka no kaut kurienes nāk un brūk virsū liels suns. Iznāk, ka gāja pastaigāties pa nakti/tumsu? 3. Kā Ieva 100% ir pārliecināta, ka tas ir kaimiņa haskijs, ja viņa nemaz klāt nebija pie notikuma vietas, jo pati stāsta, ka tikai viņas draugs aizgāja pastaigāties ar 2 špiciem. Labi, draugs redzēja pūkainu, lielu suni, kas izskatās pēc haskija, varbūt tas bija kāds klaidonis. 4. Tev, varbūt pat nevainīga, suņa saimnieks piedāvā samaksāt vismaz pusi, un Tu tik un tā no tā atsakies un vēl salamā viņu? 5. Haskijs norāvās un tur pat pa teritoriju paskraidīja, kā tad haskija saimnieks neko nedzirdēja, ja tas notika pie viņa teritorijas? 6. Haskija saimnieks pēc kāda brīža savāca suni, un iet pastaigāties, vai tiešām, ja haskijs tikko būtu sakodis kucēnu, viņai uz purna nebūtu neviena asins traipa, ko saimnieks uzreiz pamanītu un suns nebūdu uzbudināts? 7. Kāpēc tikai pēc 1,5-2h špica saimnieki atnāk un saka, ka viņa haskijs ir sakodis? Tas viss stāsts tāds tiešām dīvains un neskaidrs.
 • Sandra Selga

  Sandra Selga

  Es pat nesaprotu, kur ir palicis likums vai normatīvie akti, ka sunim pastaigā ir jābūt ar uzpurni? Ir zināmi suņi špics un vilks dzīvo kopā, bet ja jādala uzmanība, tad špics tā māk rādīt zobus un izprovacēt, ka bail paliek. 🙈
 • Novērotājs

  Novērotājs

  Nu normāls suns to suņa izstrādājumu nevar uztvert! Loģiski, ka atgādina kaut kādu žurkveidīgo/kaķveidīgo ko dabiskais instinkts prasa nokost.
 • 2 lietas

  2 lietas

  2 lietas, kas šai visā nav saprotamas: 1) kāpēc haskija saimnieks bija gatavs maksāt pusi, ja ir pārliecināts, ka kodējs nav viņa suns, 2) kā var, staigājot ārpus savas teritorijas, izlaist no acīm 3 mēnešus vecu kucēnu.
  • X

   X

   Par 2. pati nesaprotu, bet, runājot par 1., gan jau tāpēc, ka kaimiņi ir, un, lai nebūtu baigie strīdi, tad piedāvāja pusi
 • pindaka

  pindaka

  Cienījamie suņu mīļi, pirms ņemt ģimenē jebkādas šķirnes suni, lūdzu izlasiet par šķirnes īpatnībām. Haskijs nav ne ģimenes suns, ne sargs, ne pavadonis ikdienas gaitās. Garas pastaigas to nenogurdina, tas ir darba suns. Krietns bara un darba suns. Šķirne piemērota, tikai suņu kamaniņu sporta veida cienītājiem. Kamēr baltās apkaklītes šos suņus pirks, tikmēr šādus gadījumus lasīsim ar vien biežāk.
 • Rieksts

  Rieksts

  Lai noēd viens otru , savākušies tos žvankšļus pilnus dzīvokļus, paši arī paliek traki, dzīvnieku bars.
 • Ezis

  Ezis

  Neviens no pareizi audzinatiem suniem nebus agresivs, ja mazais kems to pats neizprovoces.
  Tas miniaturas karikaturas japieskata ipasi,jo tiesi vini censas but lieli varoni, ko daba tiem nav lemusi. LAI DZIVO HASKIJI
 • Жанна Маркова

  Жанна Маркова

  9 октября возле моего дома убита моя собака, ни за что, не про что. Американская акита молча подбежала, набросилась и стпла убивать, без каких-либо провокаций с нашей стороны.
  До сих пор хозяйка с ней разгуливает, как прежде. А любой нормальной развитой стране за такую агрессию, последовало бы очень серьезное наказание.
  Делом занимается PVD и его результат я обязательно освещу в средствах массовой информации.
  Всем кто пострадал в подобных случаях приглашаю присоединиться к гркппе на Фейсбуке @Стоп агрессия. Латвийский клуб собачников_
 • Жанна Маркова

  Жанна Маркова

  Каждый месяц в Латвии погибает или страдает от нападения агрессивных собак большое количество животных и людей. Ситуация в стране просто критическая. Ничто не контролируется, приюты забиты, количество животных на душу население просто ужасающее. Кто угодно может завести кого угодно и где угодно, да еще и разводить.
  Беря во внимание, что общество у нас довольно пьющее и с пониженной ответственностью, факт того, что у нас постоянно происходят трагедии.
  Давно пора серьезно взяться за законодательство по этим вопросам.
  -Запретить ряд пород для содержания в городе и в частности в многоквартирных домах.
  -Значительно поднять налог на животных. И считаю рациональным его привязку к килограммам. К примеру 2,,€ за каждый килограмм животного.
  -Значительно ужесточить наказания и поднять штрафы, как за безответственность из-за которой пострадали окружающие, так и за жестокое отношения с животными и плохое содержание.
  -Обязательное введение использования намордников, в черте города и общественных местах, на крупные породы . ( К примеру от 20 кг)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!