“Izžuvusi”, beigta govs, cita – guļ piesieta un novārgusi pie apgāzta spaiņa! Ziņo par neaptveramu dzīvnieku spīdzināšanu Kuldīgas pusē

Bez barības un ūdens novārtā pamesti, novārdzināti lopi guļ zemē, nespējot pakustēties. Viena govs zemē guļ beigta, pāri palikuši vien kauli un āda, cita – novārgusi guļ piesieta pie bluķa, nespējot piecelties un padzerties, jo blakus noliktais spainis ir apgāzies. Par lopu mocīšanu Kuldīgas novada Rumbas pagastā ziņo “Bez Tabu” skatītājs.

Atpakaļ uz rakstu

42 komentāri

 • Dzirdēju

  Dzirdēju

  Pats saimnieks noēdies ar resnu vēderu.
  Sodīt! Maita tāds! Vai tad tur neviens strādnieks arī nav, kas atbild par gotiņu barošanu un kopšanu?
 • Kārlis Lidums

  Kārlis Lidums

  Tādā veidā Tu centies iegūt citu īpašumu, lielais zemnieks,sen jau Tu ložņā apkārt ap šo īpašumu.
 • Lidija

  Lidija

  Šausmu lietas notiek prātam, neaptverami , pašus piesiet atstāt bez ūdens , lai tur nosprāgst lai izbauda uz savas ādas . Kur kaimiņi viņi akli vai kurlmēmi tagad tikai kaut ko stāsta. Tas nekad nebeiksies Latvijā neviens neko nedara ne tie dienesti atbildīgie , neviens netiek sodīts ne slepkavas ne dienesti . Tā nav pirmā ne pēdējā tādas bendes uzdarbojas katru dienu es esmu uzvilkusās ka ja varētu pati šitos nobendētu . Lai dievs viņus sodītu , galīga bezatbildība kur tādi maitas rodas . Kāds no dienestiem būtu labāk pabraukājis pa laukiem kas notiek tā kā īstais prezidents Ulmanis braukāja pa laukiem
 • Ave Sol

  Ave Sol

  Sadisti , kur tādi izdzimteņi rodas?Un PVD ko darījuši? Neko ! Arī tur jāpavēta, ja negrib un neprot PVD strādāt ,veikt uzticētos pienākumus, tad atlaist tādus darbiniekus. Sēd tādi , cilā papīrus un kafijas pauzes ietur.
 • Inga
  +11 +11 0

  Inga

  Nu un atbildīgās valsts instances nekontrolē vispār neko šajos laikos? Tos cilvēkus vajadzētu sodīt ar cietumsodu.kuri tik bezatbildīgi izturās pret lopiem.un valsts pieņem visādus likumus bez kuriem var iztikt.bet tur kur tiešām jāpievērš uzmanība.visiem vienalga! 😒
 • Zemnieks

  Zemnieks

  Tas viss jau tur bija sen tikai beidzot viņas palaida laukā ēst un spējām to saskatīt!!un sabildet!!
 • Aleksandrs

  Aleksandrs

  Tadus kropļus likvidet.kpc dzivniekam kurš dod pienu utt ir ta jamokas.tas nabaga dzivnieks ir pelnijis milestibu un aprupi.pašu to fermeri piesiet pie ķēdes un atstat bez dzerama un rijama.
 • Inara Orlova

  Inara Orlova

  Vispār kur bija cilvēki kā neredzēja vai tie slepkavas ir atrasti ?
 • Jautàjums
  +12 +12 0

  Jautàjums

  Kàds ir śí necilvèka vàrds un uzvàrds? Kàpèc noklusèt śí noziedznieka vàrda? Ja nespèj parúpèties par lopiem-atdod cilvèkiem,kuri bùs ļoti pateicígi!
 • Àrpràcis

  Àrpràcis

  Kaimiņi arî neko neredzèja un nedzirdèja? Vienaldzíba bieżi valda mùsos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!