“Iztērē vairāk nekā 30 000 eiro, taču avārija notiek tik un tā!” Sūdzas par zvēru atbaidīšanas iekārtu nelietderību

”Latvijas Valsts ceļi” Ventspils šosejas posmu aprīkojuši ar meža zvēru atbaidīšanas iekārtām, taču tās neattur meža zvērus no izskriešanas uz ceļa.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ēriks

  Ēriks

  Nu super! Man jautājums, KĀ gudrinieks sūdzambībele, varēja uztriekties virsū jau notriektam dzīvniekam, kaut, kā pats komentē, vairākkārt tika brīdināts no pretimbraucošo mašīnu puses par bīstamību uz ceļa, tālumā redzējis avārijas gaismas utt...
 • Andris

  Andris

  Varbūt lētāk būtu ja gar ceļa bīstamajiem posmiem nolikt medniekus ar stroķiem ,lai pārmācītu šos NEAPZINIGOS zvērus. Ja nopietni ,kāpēc nevar salikt ceļa zīmes, kaut vai par 15 000 ,tomēr ietaupījums ,tad jau visa atbildībā gulstas uz auto VADĪTĀJU.
 • Juris

  Juris

  Tur jau atkal kads uzpelnija uz tiem zveru atbaiditajiem nedomajot par parejo veselibu😬
 • mednieks

  mednieks

  Nu sāls vietā var kaisīt smilti/granti , kas uz slīdēšanu iedarbojas lābāk un neveido bezjēdzīgo putru uz ceļa. Pie mums tak sāls ir lētāka par smilti. Ko tur vairs piebilst. Viss elementārais aiziet galīga d... un valsts galvas to neredz, ka tik nauda nāk! Loģiskais un labākāis risinājums pie kājas! BEZ TABU- Lūdzu sižetu pa šo tēmu!
  • Ko

   Ko

   Vai Jūs maz aptverat kāda putra sanāktu no smiltīm, kas sajaucas ar sniegu. Un kad tas nedaudz pakūst saulē. Un kādas izskatīsies automašīnas un uz vējstikla lidos nevis sniegs bet dubļi. Pilnīgi garām ideja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!