“Ir ļoti sāpīgi!” Pēc operācijas mirst Gulbenes iedzīvotāja suns! Saimniekam aizdomas par nepareizu ārstēšanu

Jaunais gads Gulbenes iedzīvotāja Jāņa ģimenē sācies ar zaudējumu – no dzīves aizgājis uzticamais sargs un draugs, vācu aitu šķirnes suns Fredis. Dzīvniekam bijuši astoņi gadi, bijis aktīvs un vesels. Tomēr kādu dienu saimnieks piefiksējis, ka dzīvniekam radušās veselības problēmas, tāpēc palīdzība meklēta pie vetārsta, kurš nolēmis, ka jāveic operācija. Diemžēl pēc operācijas Freda dzīve aprāvusies.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Tatjana Kapača

  Tatjana Kapača

  Diemžēl daži vet.ārsti neveiksmīgi veic pat tādas salīdzinoši vienkāršas operācijas kā sunīts sterilizācija. Pēc šādas operācijas mums ir saglabājušies visi meklēšanās simptomi, no suņu kavalieriem nav glābiņa, sunīte nemierīga un cenšas izlausties, piedzīvojām pat viltus grūtniecību, kas ir ļoti kaitīga sunīte veselībai, vienīgais labums, ka kucēni nedzimst.
 • Sarmīte

  Sarmīte

  8 gadi nav vecs, tikpat vēl varēja nodzīvot. Uzskatu, ka saimniekiem ir jānoskaidro kāpēc nomira( ko tur sagraizīja vai lieku atstāja) un jāvēršas tiesā. Tas ka vetārste nevēlējās komentēt , jau vien norāda uz viņas iespējano vainu. Suns ir pilntiesīgs ğimenes loceklis.
 • Sarma

  Sarma

  Kā var dot piekrišanu operācijai, ja nav veikti elementāri izmeklējumi, vismaz asins analīze un sonogrāfija. Tā, ka Jānim ar to vainas sajūtu būs vien jāsadzīvo. Kā arī ar narkozes noteikšanu tādā vecumā jābūt uzmanīgam. Ja cilvēks operē savus tuviniekus, viņš taču meklē labu speciālistu, tā arī ar dzīvniekiem, bet ja iet operēt pirmajā klīnikā, kas tuvāk, tad jābūt gatavam visam.
 • Birita

  Birita

  Man ari suns curaja ar asinim un nekas suns nodzivoja 15gadus ar tadu vainu.Es saprotu kad gruti suns ir zel pat loti.
 • Murr saimniece

  Murr saimniece

  Sen, manu kakiti kastreja,pec kastresanas apm dazas dienas pamaniju ka jocigs un slimaks... Aizvedu atpakal un izradas ka nejausi aizsuva ciet urinacelu. Otreiz operacija u. Viss okey.
 • Lelde Gūtmane

  Lelde Gūtmane

  Piekrītu tiem, kuri raksta, ka obligāti jāveic sekcija, lai noskaidrotu no kā suns nomira, tad arī būs skaidrs, avi saukt vetārstu pie atbildības, jeb ar mierīgu sirdi apbērēt suni, jo viss tika izdarīts pareizi.
 • Haja

  Haja

  Beidzot viņu aizstāvēt,varbūt pret jums viņa izturējās labi un darīja lai būtu apmierināti.bet redz pret frediju gan ne varbūt viņai pret šo suni bij' nepatika kāda un viņa atbrīvojās šādi nepamatoti uztaisot operāciju . Orinēšanas laikā kad parādās asenis tas liecina ka sunītis tiek kairinātas zarnas ,tas nav nekas traģisks .smaga pārtika reizēm to izraisa. Tur nevajag operāciju. Arī cilvēkam tā ir un netaisa operāciju jā nav kāda nopietna vaina. Izbeidziet komentēt .suns tas pats kas cilvēks un vienmēr būs smagi zaudēt mīluļi .izrādīt cieņu.
 • Haja

  Haja

  Pilnīgi piekrītu lindai ,neviens vetārst nav dievs,nevisi savu darbu dara pareizi. Man pašai ir aitu sugas suns .vedu reizi gadā uz apskati tikai pie tāda ārsta ko es zinu ka viņš dara visu pareizi. Šeit izskatās pēc nozieguma pret suni kuram šajā gadījumā nevajadzēja taisīt nekādu operāciju.uzskatu ka viņai par to ir jāatbild un jaatstādina no darba .tajā gadījumā palīdzētu mazliet nomainīt ēdienkarti un dot antibiotikas. Viss tas nav nekas traks sunim.
 • Baiba

  Baiba

  Saimnieks pats vainīgs.kad dzīvniekam paliek slikti, jāsauc ārsts.
  • Valts

   Valts

   Man ari liekas, ka sākuma japagaida, kad suns nomirst un pec tam japasauc beztabu👌👌👌 kad cilvekam paliek slikti tad mes braucam uz slimnicu, bet kad dzivniekam slikti tad pagaidam ritdienu👍
 • Nu

  Nu

  Tur tomēr jānoskaidro diagnoze. No kā asinis urinējot? Kādēļ bija jāveic operācija? Vai tiešām mūsdienās iespējama situācija, kad vetārsts saimniekiem nesndz informāciju?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!