“Ieraugot lāci, kļūst skumji.” Zoodārza apmeklētāji jautā par lāča Romeo labsajūtu.

Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāja “Bez Tabu” atsūtījusi video, kas uzņemts kādā saulainā sestdienā, tajā redzams, ka leduslāča voljerā mētājas trīs šļirces, pats Romeo, pēc autores domām, izskatās apātisks un sazāļots. Tāpat “Bez Tabu” saņem vēstuli no vēl kādas zoodārza apmeklētājas, kura vēlas noskaidrot, vai vide, kurā gadiem ilgi dzīvo baltais lācis, ir atbilstoša, jo visapkārt ir betona sienas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Zars

  Zars

  Piekrītu par redīsu audzētājiem! Cilvēki aiz "nav ko darīt' sākuši sūdzēties. Inga Birne ir superīga vetārste. visu cieņu viņai.
 • Lācis

  Lācis

  Nav nekāda iemesla domāt, ka man patīk LV klimata zona un smirdīgā betona bedre bēdīgi slavenajā Rīgas zoo, kur ziemas spelgonī cilvēkiem zemnieka sētā demonstrē sivēnus uz plika betona, bez pakaišiem. Zoodārzs ir anahronisms principā.
 • Vija

  Vija

  Man patīk Rīgas Zoo, es neapšaubu darbinieku kompetenci. Vairumam dzīvnieku ir nodrošināti tiešām labi apstākļi. Bet uz nabaga Romeo nekad neesmu varējusi bez nožēlas paskatīties. Nabaga dzīvnieks betona bedrē, galīgi neatbilstošos apstākļos. Viņu sen jau bija jāpārved uz piemērotāku zoo.
 • baaccc....

  baaccc....

  A kurs teica, ka lacim caureja no parazitiem, ja vini netiek vinam klat nonemt analizes......
 • friču mīļotājs :)

  friču mīļotājs :)

  Nja!
  Liberasti Cirku jau izčakarēja, vienīgais iemesls, kālab bija vērts iet uz cirku un redzēt cilvēka pārākumu pār citām dzīvības formām nu ir noliegta. Tagad cirkā būs jāskatās uz klauniem un akrobātiem, kas tēlos zvērus. Interesanti, vai bērnam neradīsies greiza apziņa. Cilvēki zvēru kostīmos, dresētāja pavadījumā veic vingrojumus, tā taču ir paverdzināšana un paverdzināts tiek cilvēks, nevis lops. :) ciest nevaru NVS valstis, bet vismaz ir lietas, kuras tur neizčakarē.
  Par Rīgas ZOO skumji ir nevis Romeo vecumdienas, bet ņaudētāji un stučītāji, kas redz trīs šautriņas, bet ar otru roku met baltmaizi. "Zvēriņš izskatās izsalcis"' Pabarosim :)
  Drīz jau arī ZOO slēgs, galu galā cik tad var tos zvēriņus eksplotēt, liksim būros plastikāta un piepūšamos, un skaņas atdarināsim ar audio ierakstiem.
 • Lācis

  Lācis

  Skumjajiem cilvēkiem gribētu atgādināt, ka Rīgas Zoodārzā tiešām strādā rūpīgi, zinoši un dzīvniekus mīloši cilvēki. Tieši LV zoo. Tieši Rīgas.
  Un, ja kādu veceni satrauc tās trīs šprices, kas tur mētājas, tad lai pati kāpj pakaļ! Sapratīs, kas tas ir -leduslācis un, ko nozīmē, ielauzties viņa teritorijā!
  Apbrīnoju vetārsta pacietību un toleranci, skaidrojot šiem noskumušajiem sirdscilvēkiem elementāras lietas! Mums ir parādījusies jauna tendence sabiedrībā- ziņotāji! Redīsi neaug saules pusē- sūdzam kaimiņu redīsu audzēšanas biedrībai. Kaķis ņaud pie durvīm- vardarbība pret dzīvnieku...kaut kāds ārprāts, ne sabiedrība!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!