“Iekliedzos, un viņš izspļāva suni!” Rīgā suns līdz nāvei saplosa Jorkšīras terjeru

Rīdziniece Žanna līdz pat 9. oktobra rītam bija uzticamā drauga un ģimenes mīluļa Rafika saimniece. Tieši šajā dienā kārtējā pastaiga ar nelielā auguma Jorkšīras terjeru jau pie pašas mājas beidzas traģiski.

Atpakaļ uz rakstu

45 komentāri

 • stulbums

  stulbums

  Nu kāda strapība vai mazais suns bija pietiekami pieskatīts! Normāli audzinātam sunim nebūtu nevienam jābuzbrūk kaut desmit mazi vaukšķi apkārt lēkātu! Ja nemāki savu suni audzināt un apmācīt, lai tas nebūtu agresīvs, tad NEVAJAG turēt suni. Es savam lielajam sunim iemācīju nereağēt un izvairīties no agresīviem suņiem, bija mums te viens mazs vaukšķis, kas nāca mūsu sētā, un mans lielais suns viņam ne reizi neuzbruka. Suņiem var daudz ko iemācīt, ja ir vēlme. Te atbildība ir jāuzņemas tikai un vienīgi akitas saimniecei, kas apzinoties, ka viņas suns var kādam uzbrukt, to nenovērsa. Un pateikt, ka tas ir izstāžu suns, tas NAV arguments, es zinu pietiekami daudz dumjus agresīvu suņu ìpašniekus, kuri savus suņus pa izstādēm vazā, bet tas pilnīgi nemaz nenozīmē, ka suns ir labi audzināts un droš apkārtējiem. Man ir bijuši daudz dažādu šķirņu suņi un NEVIENS nekad nav bijis agresīvs un kādu sakodis un es pat neesmu kinologs, ir pieticis ar elementāru normālu suņa apmācību. Ja nav laika, vai slinkums suni mācīt, tad NEVAJAG suni turēt. Arī daudzu mazo suņu īpašniekiem derētu suņus apmācīt elementārā uzvedībā, bet nu tas mazais suns ir daudz mazāk bīstams kā lielais.
 • Edgars Makšims

  Edgars Makšims

  Principā ir tāds rīks kā atvāžams nazis. Ir izmēģināts praksē: agresīvā suņa īpašnieks to ieraugot ,sāk kustēties un rīkoties 2x ātrāk :)
 • Lolita

  Lolita

  Īstais stāsts vai neīstais, lielākām sunim vai neklausīgam džeka rasela terjeram jābūt pie saites, suņiem kuri skrien savā vaļā parkos ir sodāmi saimnieki un tur nav ko runāt, lai dancina suņus privātmāju sētās, lai skrien pa mežu kur neapdraud citus, ja nav tādu iespēju, nepērc suni, tur mājās dzīvoklī lielu suni un brīnās ka tas sajūk prātā, ir jāizvērtē vari vai nevari atļauties, guļam rajonā 3 akitas, piektā stāvā milzīgs labradors, saimnieki ir egoisti, un vēl lielās ka ved uz izstādēm tur jau suņuk paliek nervozs, rausta, liek skatītāju pūlī uzstāties nu un jorks jau nu noteikti nebij vainīgs, žēl!
 • Lera

  Lera

  Нафуфырилась так для телевидения хозяйка съеденной собаки, вообще не сказать что переживает за утрату своей собачки, видно сразу что специально всё подстроено с её стороны.
  • .

   .

   Просто у кого-то есть понятия уважения к умершим и подобающего вида при разговоре о смерти членов семьи.
   Не всем на камеру только голой жопой показываться.
 • Сосед

  Сосед

  Что хозяйка ипанутая, что собаки ее. На всех матом ррет, чуть что не так, королева, мля. У нее не первая проблема с собаками, сама отпустила и потеряла щенка акиты, котрая умерла в колодце. Профессионализм на лицо, теперь еще это...
  • Соседка

   Соседка

   Просто когда идёшь с собакой без поводка или на слишком длинном поводке навстречу другим собакам, соизволь их притянуть к себе или надеть поводок и не будут матом орать тебе. Ипанутый клоун.
 • Kretīns
  • Tiešām kretīns

   Tiešām kretīns

   Pat "žurkai" var iemācīt labākas manieres nekā tev.
 • Alina

  Alina

  Эта Жанна сошла с ума, эту историю уже видели все кто связан с собаками и не только. Читала на фэйсбуке про это, хозяйка акиты нормальная женщина, в ее версию верю больше чем в это. Если бы Жанна была такая святая и так хорошо следила бы за своей маленькой собакой и та действительно была бы в ее поле зрения, то она была бы в состоянии ее подтянуть на руки увидев большую собаку. Вывод- сама ворон считала вот и угодила в такую ситуацию.
  • .

   .

   В видео ясно сказано, что собака выбежала из-за угла, на длинном поводке. пока как-раз чудо-собачница считала ворон.
   Слушать надо, что-бы знать, от чего подружку покрываешь.
 • Anda

  Anda

  Man ir amerikāņu Stafordšīras terjers. Mīļākais no mīļākajiem, kurš nekad nav uzbrucis citiem suņiem. Viņam ir uzbrukušas akitas, haskiji , džeka rasela terjeri , retrivers. Kādreiz kad gribēju suni, domāju , ko es darīšu , ja saplēsīsies ar citu suni, bet tagad kad ir man suns, ja tā notiek , daudz nedomājot metos pa vidū , vai arī kas efektīgi strāda - paņemu savu suni pavisam īsā pavadā un turu sev aiz muguras , pati priekšā. Otram sunim es neinteresēju, viņam interese manam sunim uzbrukt. Suns mēģinās iet pa apli , griežaties līdz, iespējams palīdzēs , kamēr saimnieks atvilkties no 100 m attāluma .. mans staffords ļoti labi draudzējas tieši ar maziem suņiem.
 • Janka

  Janka

  💥Pēc indiāņu taisnības ir tā : JA ATŅĒMA DZĪVĪBU, TAD SAŅEM ATPAKAĻ NĀVI = IEMIDZINĀT !!!!!!! 💥Pēc tam variet izvērst polemiku ar suņu psihologiem, cik tik vien ādā lien un tarkšķēt par iemesliem 💥
 • lapsa

  lapsa

  Ir noteikumi ka pilsētās visiem suņiem (izņemot dekoratīvos) uz ielas JĀBŪT UZPURŅIEM un pavadām. Un punkts!!!! Kādas vēl var būt diskusijas? Nebija uzpurņa? Vainīgs saimnieks un tikai....
  • ...

   ...

   Muļķības, tādi noteikumi bija kaut kad deviņdesmitajos gados, varbūt kādas citas pašvaldības ieviesušas savus nosacījumus, Rīgā sunim uzpurnim ir jābūt, ja viņš ir atzīts par bīstamu (t.i. jau kādam uzklupis), sabiedriskajā transportā vai atrodas Piejūras dabas parkā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!