Komentāri
Gulbju tēvs, mamma un viņu pieci vēl brūnie bērniņi apzinīgi šķērso šoseju Kurzemē!

Raidījums Bez Tabu ikdienas priecājas par savu skatītāju atsaucību un iesūtītajām ziņām. Pārraides mājaslapā, e-pastā un sociālajos tīklos visiem ir iespēja iesūtīt ne tikai problēmu situācijas, ar kuru risināšanu raidījums nāk talkā, bet arī kādu fotogrāfiju vai ziņu, kas priecē ne tikai pašus, bet arī visus apkārtējos.

Šoreiz skatītājs no Nīcas puses iesūtījis vēstuli, kurai pievieno fotogrāfiju. Uzsvars šoreiz likts uz gulbju acīmredzamo gādību, jo visa ģimenīte skaistā rindiņā šķērso šoseju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bieži vien tieši ārpus pilsētas ir iespēja novērot kāda dzīvnieka interesanto un dažbrīd pat cilvēcisku rīcību un gādību par saviem ģimenes locekļiem, kas arī šoreiz atmaidzināja skatītāja sirdi!

Foto: gulbji Latvijas dabā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl