Komentāri
Gulbju tēvs, mamma un viņu pieci vēl brūnie bērniņi apzinīgi šķērso šoseju Kurzemē!

Raidījums Bez Tabu ikdienas priecājas par savu skatītāju atsaucību un iesūtītajām ziņām. Pārraides mājaslapā, e-pastā un sociālajos tīklos visiem ir iespēja iesūtīt ne tikai problēmu situācijas, ar kuru risināšanu raidījums nāk talkā, bet arī kādu fotogrāfiju vai ziņu, kas priecē ne tikai pašus, bet arī visus apkārtējos.

Šoreiz skatītājs no Nīcas puses iesūtījis vēstuli, kurai pievieno fotogrāfiju. Uzsvars šoreiz likts uz gulbju acīmredzamo gādību, jo visa ģimenīte skaistā rindiņā šķērso šoseju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bieži vien tieši ārpus pilsētas ir iespēja novērot kāda dzīvnieka interesanto un dažbrīd pat cilvēcisku rīcību un gādību par saviem ģimenes locekļiem, kas arī šoreiz atmaidzināja skatītāja sirdi!

Foto: gulbji Latvijas dabā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl