“Ganībās mētājas dzīvnieku līķi!” Riebiņu pagasta govju fermā novērojami antisanitāri apstākļi

Iedzīvotāji ziņo par antisanitāriem apstākļiem Riebiņu pagasta govju fermā – dzīvniekiem siena ruļļus baro, nenoņemot plēvi, kuros tie ietīti, ganībās atrodas trūdoši govju līķi, kūtis ir netīrītas. Pārtikas un veterinārais dienests nenoliedz, ka fermas saimniece vairākkārt nonākusi inspektoru redzeslokā.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Ilgvars Baranovskis

  Ilgvars Baranovskis

  Es esmu tur strādājis pateikšu kā ir tur ir "šausmas" gribu palīdzēt bestabū un preiļu novadam. Iejot dzīvojamā mājā jūs redzēsiet visa māja ir govju sūdos lūcijas dzīvojamā istabā iet govis teļi a viņa guļ un krāc vinai ir pie vienas vietas viņa brokasto pie govīm savā istabā iejot fermā ir 5 metru piez slānis ar govju sūdiem...blakus mājai ši ferma.Netālu no fermas ir mežiņs iejejot tur jūs redzēsiet pa visu mežu ir teļu un govju kauli vai nu nesen ismesti līķi tur ejat tikai ar labu garīgo jo tur ir takā paša šausmīgāka filmā ieraugot to sirc sāp bet tas vel nav viss fermā var redzēt teļus kuri slimo viņiem iedod miltus pienu un medikamentus tas vis ir kārtībā bet to ko es redzēju kā strādnieks bāza mutē tos metikamentus un beigu beigās nabaga teļš aizgāja aisaulē un to teļu nesavāca vesalas divas nedēļas tas bel minimums ir gadijumi ka atstāv mēnesi un vairāk ā un par strādniekiem viņi ir parasti cilvēķi.Lūcija pret strādniekiem isturās takā pret dzivniekiem un ulgas viņa maksā pavirši sola daudz bet ka piejiet diena laiks tā minūte kat maksāt viņa pasaka nav naudas uz kartes es viņai saku braucam isnemsim viņa saka preiļos nav swetbankas kaut tajā pašā dienā es biju preiļos pēc pārtiks un bija swetbankas bankomāts vienvārt sakot šim cilvēkam ir 30% labuma atieksme 70% atieksme ir takā pret dzīvnieku tas vel nav viss es varu daudzko pastāstīt par riebiņuem par preiļu novada fermām.
  .
  .
  .
  Atvainojiet roka jav sasāpēja rakstīt ja ir itrese bestabu mana instagrama links ir
  @ilgo_ir_hlam
 • Janis B.

  Janis B.

  Cilveki, nedod dievs kaut viens normals cilveks tiktu pie Lucijas Upenieces stradat. Kautkad dzive tadu cilveku, ka vina nositis vai pasa nomirs no saviem grekiem.
 • Janis B.

  Janis B.

  Lucijas Upieniecies numurs 22341422, varat pajautat telefoniski kas grib pasmieties. P.S vina blaustas labak neka humora sova.
 • Janis B.

  Janis B.

  A jezus, cilveki, jus butu redzejusi Lucijas Upieniecies pienu, kados apstaklos vins slaucas un glabajas, jus apvemtos. Taja laika serinieks bija uzlicis liegumu uz 3 meniesiem, niepieniema pienu no Lucijas Upieniecies.
 • Janis B.

  Janis B.

  Lucija dabuja no viena stradnieka pa seju un tas stradnieks aizbrauca uz Daugavpili atpakal uz savam majam. Cilveks nostradaja aptuveni 17 -18 dienas, grieza mezu pie vinas un nedabuja ne viena eirika par padarito. Iesita vinai pa riebigo seju un aizbrauca, pareizi izdarija, tadi cilveki pa labam nesaprot.
 • Janis B.

  Janis B.

  Biju pastradajis 4 dienas un nedabuju ne viena eirika. Es redzeju, kas tur notiek, sausmas, nekur Latvija tada nav, pat cietuma labak dzivot. Stradnieki alkoholiki, strada bez darba ligumiem, bezpajumtnieki ari tur dzivo pie vinas. Lucija nemaksa par stradniekiem nodoklus latvijas valsts kasei. Visa traktortehnika ripo bez tehniskam apskatem, kuri nav drosa tehniskaja zina. Brauka Ivars Upenieks narkotisko vielu ietekme, jo lieto kautkadas tabletes, es nezinu ka vinas sauc. Tadus darba devejus, nemaksa algu, nekadu avansu un kuri nirgajas par bezpalidzigiem cilvekiem vajag likuma prieksa cietuma bazt!
 • !!!!

  !!!!

  So saimnieci zinu jau sen un vinai jau sen vajadzetu aizliegt dzivniekus turet. Vina ir sadiste
 • Leila

  Leila

  Nav runa par vienkārši nekārtību, runa ir par dzīvniekiem, par citu īpašumu bojāšanu, lauku izbradāšanu, par pašvaldības ceļu bojāšanu un beigu beigās par tantuka attieksmi!
 • Nevisai

  Nevisai

  Šādi skati ir visur kur nodarbojās ar gaļas liellopu audzēšanu ziemas periodos, zemes maz bet lopus kapina tādos apmēros ka nav viņus kur ganīt!
 • Šausmas!

  Šausmas!

  Es perfekti zinu visas "izjādes" šīs saimnieces darbībā ar dažādām iestādēm un to atbalstu atbalstu.Atliek vien KNAB struktūrām ar dažu zinātāju pierādījumiem iesaistīties netīrajās lietās, viennozīmīgi par to nebūs šaubu augstāk stāvošām instancēm! Šīs darbības neies cauri! Dzīvnieki nedrīkst ciest no vardarbības šādās netīrajās saimniecībās,tikai priekš ienākumiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!