“Esmu gatava samaksāt, mans vīrs – sēdēt cietumā!” Ropažu suņu spīdzinātāji stājas kameras priekšā

Ropažu novadā daudzdzīvokļu nama miteklī ilgstoši ieslēgti divi suņi. Tur tie mērdēti badā un nedzirdīti. Šī prātam neaptveramā vēsts pāršalkusi visu Latviju. ”Bez Tabu” šķetina nežēlību un tiekas ar vienu no suņu nobadinātājiem.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • AR

  AR

  žēl 150€.. un tagad gatava samaksāt.. smiekli pašai nenāk? Lai sedz visus izdevumus, kas saistīti ar suņu ārtēšanu un sēž aiz restēm! Bērnus nost.. vienā dienā tiem arī būs naudas žēl.. nesaprotu kā zeme šādus cilvēkus nes.. !? ?
 • Jana

  Jana

  Kāds cietums?Ko jūs.Lai strādā un maksā.Jeb vismaz ka citas valstis,kaut tu sēdi tu samaksa par nodarito gan dēdēšanu valsts maize Bet mums nosēdināt un miers.A tas viss no nodokļu maksātāja naudiņas.Nu ne.Lai tik ruka.
 • Skudra

  Skudra

  Man, kā suņa īpašniecei, vienkārši šermuļi pār kauliem.. Pirmkārt jau, ja rastos apstākļi, ka savs suns kādam jāatdod, es mainītu apstākļus, bet suni neatdotu. Tas būtu kā sirdi izraut no krūts... Nekad!!!! Abus uz cietumu un, kā ārzemēs - liegumu turēt mājdzīvniekus, uz mūžu.
 • Liene

  Liene

  Un šī paštiesāšana arī tos sitējus un pa-purnu-devējus padara ne mazāk zemiskākus par dzīvnieku badinātājiem ... Atradušies te ... Rembo. Žēl sunju, bērnu, arī sievietes, ja ir taisnība tam , kā vinja to pasniedz. Nav žēl A.Dz., bet ar to, lai tiek galā VP, nevis urlveidīgi pašdarbnieki.
 • Liene

  Liene

  Saprotu, ka vinja nevar atsēdēt, jo - lai nu kā, bet bērni vinjai ir un nav atnjemti, tad jau soci izlems.
 • Lohi.

  Lohi.

  Es pis šitādi cilvēki. Kameras priekšā vēl taisnojās švabra nolādētā. Satikšu uz ielas gan Tevi gan tavu joberi noslānīšu.
 • SFH
 • AEA
 • Ilze
  +12 +12 0

  Ilze

  Trīs idioti,viens par otru gudrāki. Kaut paši badā nosprāgtu. Ļoti žēl suņus,viņi ir uzticīgāki par cilvēkiem,viņi NEKAD nenodos tevi,sargās,tikai žēl ka ir tādi kropļi kuriem šī uzticība ir pie vienas vietas!!!
 • Asnāte
  +11 +11 0

  Asnāte

  Nebija laika braukt. Pilnīgi pretīgi lasīt. Tātad sanāk, ka suņi bija šķiršanās upuri. Nevienam beigās viņus nevajag. Tik pretīgi un nožēlojami. Brauca reizi 3 dienās. Kā tā var? Neesot gatava sēdēt, bet vai suņi bija gatavi tā mocīties? Viņi jau nevar neko pateikt kas sāp un cik grūti ir. Tā jau bija saimnieces izvēle nebraukt un atstāt suņus likteņa varā. Viņa varēja izvēlēties,bet suņi nevarēja un tagad saka, ka neesot gatava sēdēt un saka tā tāpēc, jo drošivien neuzskata ka kaut kādu suņu dēļ būtu jāsēž,tie taču tikai suņi. Drošivien tā arī bija, ka nogrūda suņus Artūram jo viņš paņēma un līdz ar to bija vienalga kas notiek. Cilvēks spēj būt tik pretīgs radījums un tas,ka viņiem draud,nu tā nu tas ir un būs. Ko gaidījāt? Salūtu un slavas dziesmas? Protams uzbrukt šādiem cilvēkiem atkal ir cits bezsmadzeņu līmenis,jo nokļūt cietumā tādu suņu slepkavu dēļ arī nebūtu vajadzīgs. Ceru,ka suņa nāve nebūs bijusi bezjēdzīga un vainīgie saņems sodu pēc nopelniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!