“Dzīvnieku parkā kā šausmenē.” Apmeklētāji ceļ trauksmi par apskates objektu Dundagā

Covid-19 laikā arvien vairāk ģimeņu dodas izbraucienos, aplūkojot dabas un tūrisma objektus tepat mūsu Latvijā. Viens no galamērķiem ir kāds dzīvnieku parks Kurzemē, kur apmeklētāji ne tikai apskatīja zvēriņus, bet arī pamanīja, ka – ne visi izskatās tik veseli un jauki. “Bez Tabu” par nebūšanām dzīvnieku parkā saņēma pat vairākas skatītāju vēstules.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Bez komentāriem
 • Fuj
 • 😂

  😂

  Nu šis ir labs...Kamielis maina apmatojumu un tur fiziski neko nevar izdarīt??? - cik zināms pastāv tāda lieta kā ķemme dzīvniekiem ar ko katru pavasari var viņus izķemmēt. Bet protams mēs pilsētnieki jau noteikti to nezinām. Kam ir vajadzīgi cirpēji-kas katru gadu PAVASARI brauc cirpt dzīvniekus, lai pa vasaru ataug siltais kažoks. Iedomājieties sevi kad kādus 3 gadus neķemetu un ne mazgātu matus!?!? Pat negribas iedomāties ko tajā vilnā var ātrās,un nerunājot tikai par ādas slimībām. 🤔
  Jautājums - kur tad tur visus pārējos dzīvniekus(zebras,sivēnus, govis u. tt.) aukstajā laikā, ja nav siltas novietnes?Par kājas apsaitesanu piekrītu,tik brūci gan vajadzētu apkop, ja paši neprot, tad ir tādi cilvēki ko sauc par veterinārarstu ... Un ja tam trūkst naudas, tad ko Jūs vēl sapņojat par paplašināšanos. Kur ir redzēts ka tik daudzu dzīvnieku sugas dzīvo kopā??? Kā tad dzīvnieki var iztikt bez brūcēm, ja dzīvo govis ar ragiem un piemēram zebra bez aizstavibas "ieročiem"!?!? Tieši tā, vajag pastudēt par visām dzīvnieku sugām, ja reiz par viņiem uzņematies rūpes.
  Ja Jūs iedomājaties ka iegādāties dzīvniekus un "samest" viena aploka ir normāli, tad LŪDZU pastudejiet ko nozīmē dzīvnieku APRŪPE, BAROŠANA un vispārējā VESELĪBAS UZTURĒŠANAS.
  • tūriste

   tūriste

   Labi, ka paši audzējat zvēriņus. Katru paspējat samīļot sabarot un brūcīyes apkopt. Naudiņas domāju viņiem pietiek. Taču paši saimnieki neiet un negriež ar nazi kājas un vēl sazin kas . Kamielim sava vilna ir jānomet vienmērīgi, Visas vilnas daļas kas atrodas pie kamieļa nenāk nost vienà dienā tam ir vajadzīgs laiks lai biezā vilna atdalītos no ādas un nesatraumētu kamieļa ādu. Un jūsu zināšanai. Savvaļā kamieļus neviens speciāli nemazgās un nepucēs. Viņi ir dabīgi- tādi kādi viņi ir. Viņi izskatas patiesi laimīgi. Runāju ar saimniekiem- brūcēm tiek lietoti nepieciešamie medikamenti utt. Manuprāt jums pilsētniekiem būtu jāsaprot, ka lielveikals nav tas pats kas lauku sēta. Pastāviet klusu lielie gudri👍🏻👍🏻🧐
   + , jums nav pilnīgi nekādas daļas gar īpašnieku naudas makiem.
   Palasiet vispirms vikipēdiju un tad gudri dirsiet. 😅😅
 • ilze sila

  ilze sila

  Stulbi tie apmeklētāji. Tie ir savvaļas dzīvnieki,dzīvo brīvā dabā,maksimāli pietuvināti dabiskajiem apstākļiem. Dzīvnieki met vilnu,tas ir dabisks process,alpakai to biezo vilnu vajag. Vai tuksnesī kāds ķemmē kamieli un zebrām apsaitē savainojumus. Tiem,kam par dabu nav sajēgas,labāk sēdēt mājās un skatīties uz savu pārbaroto,saķemmēto dīvānmopsi,vai novannot resno runci
 • Seniore

  Seniore

  Tikko bijām seniora grupiņa šajā zoo, neko tik traģisku neredzējām ka būtu jābļauj pa visu Latviju. Normāli dzīvnieki kuri tika baroti, neviens tur izskamejis nebija, ūdens arī bija. Normāli apstākļi, katrs dzīvnieks var izkustēties nevis iesprostots būri. Tā kā tie bļāvēji nezin kas ir dzīvnieks brīva dabā.
 • Dzintra

  Dzintra

  Nu skatoties attēlus, man neizskatās ka tur viss ir kārtībā. Esu bijusi Rakšos, kur arī ir eksotiskie dzīvnieki, bet tur viss ir tik skaists un sakopts, un dzīvnieki, skaisti, tīri, sakopti.
 • Vilnis

  Vilnis

  Neklausiet tās muļķības !
  Kā jau katrā fermā un tai skaitā Rīgas zoodārzā , ir ievainotie .
  Vai tad mājās bērns nekad nesasitās , nesavainojās !
  Gribiet redzēt pušķotus , glancētus zvēriņus redzēt , tad apmeklējiet tikai izstādes .
  Dundagā ir vienkārša lauku sēta ar dabīgiem zvēriņiem .
  Saimniekiem nevar būt interese kādu zvēriņu neārstēt .
  Viss tur ir dabīgs un īsts .
  Zvēriņi ēd tik , cik grib .
  Ūdens bija , dubļu vanna arī , strādnieks visu laiku kopa , tīrīja .
  Biju tur vienreiz , ja būs pa ceļam , iebraukšu citreiz arī .
  Ļoti jauka , dabīga vieta .
  Iesaku arī citiem to apmeklēt !
 • Iveta Emerberga

  Iveta Emerberga

  Kad es tur biju,tad kamieļiem bij vilna ,mans suns ar met vilnu,un tad nav īpaši glits.Saimnieces dēls tad mums visu izrādīja un pastāstija.Jau tad sapratu,ka skauģi netrukst.Ja nepatīk redzēt kādi dzīvnieki izskatās dabā,tad nav ko tur braukt.Brauciet uz cirku.
 • Es

  Es

  Dzīvnieku parki pēc būtības ir atavisms. Vērojiet zvirbuļus, baložus , kaijas nevis būrīšos un krātiņos iesprostotus savvaļas dzīvnieciņus.
 • Inga

  Inga

  Zebras kāja bija uz plēsta jau Jāņos. Zvēriem vilnas netiek cirtas, lai Neredzētu, cik tie vāji. Pēc šī parka apmeklējuma palika ļoti nelāga sajūta. Nevis rūpes par zvēriem, bet pliks bizness...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!