“Dienā 100 maizes kukuļu!” Jūrmalniece nikna uz gulbju barotājiem Kauguros

Kauguru pludmalē gulbji dzīvo zaļu dzīvi – vismaz tā domā vietējie iedzīvotāji, kuri teju katru dienu nāk un baro gulbjus ar baltmaizi. Tomēr daļa cilvēku uzskata, ka šī piebarošana gulbjiem var beigties pavisam bēdīgi.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Irisa Misina

  Irisa Misina

  Vai var dot vistu barību..kas nopērkama mājdzīvnieku barības veikalos??
 • Arča

  Arča

  Sen atpakaļ arī baroju visus un visur līdz vienā dienā gulbis raudams maizi no rokas iecirta pirkstā. Dabuju pie ķirurga iet. Gulbim ibitvaimat kur stiprs knābis. Ja iesit bērnam tad ir kirdikt. Nedod dies sejā. Trauma ir traģiska. Iecirta pirkstā i no tā brīža vairs putnus nav kāre barot. Pārgribējās.
 • Jēkabpilī tā ir

  Jēkabpilī tā ir

  ikdiena. Baro gulbjus. Noliek savu divgadīgo bēbi blakus gulbim un skrien fočēt. Nesaprot, ka putns var kindim ieknābt. Smukas bildes vietā var iznākt traģēdija, bet ''memmēm'' jau po. Galvenais selfijs ar kuru intūzī laikus papelnīt.
 • Re kā!

  Re kā!

  Cilvēkiem tāda putnu barošana rada vieniem interesi,otrie izrāda žēlastību pret putniem. Īpaši novērots vecāku atļauja bērniem darboties putnu barošanas procesā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!