12 komentāri
Bikses pilnas! Kuldīgas pusē šoferīšiem ceļš jādala ar mežacūku saimi!

Meža inventarizācijas veicējs Kristaps Kalvāns, dodoties uz jauno meža inventarizācijas objektu Kuldīgas novadā, pa ceļam satikās ar vietējiem iedzīvotājiem – precīzāk mežacūkām!

Šā video autors to publicēja savā sociālā tīkla “Facebook” lapā, kas raisījis ne mazums viedokļu. Cilvēki gan dalās ar šo videomateriālu, gan pauž savas domas komentāros!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda sieviete izteicās, ka tagad jau jāpriecājas par šādu skatu, bet, skatoties videomateriālu, pārņem baiļu, ne prieka sajūta!

Komentāros droši dalieties ar savu viedokli, kā jūs reaģētu, ja pamanītu mežacūkas, un vai tā tagad tiešām ir tik reta parādība?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl