Asaras un pārmetumi! Bezsaimnieku kaķu dēļ sanaidojušies Limbažu iedzīvotāji

2018. gada ziemā pie raidījuma “Bez Tabu” vērsās Limbažu iedzīvotāja, kura nebija mierā ar bezsaimnieku kaķiem, kuriem citi kaimiņi ļauj uzturēties mājas pagrabā. Šogad esam saņēmuši atkārtotu signālu no Sporta ielas iemītnieces, kura apgalvo, ka kaķi viņai pielipinājuši kādu slimību, turpinot uzturēties pagrabā.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Dana
 • Ella

  Ella

  Lai labāk žurkas savairojas kuras pārnēsā visādas slimības. Tad beidzot dzīvnieku nīdēji būs laimīgi!!!
 • Inta

  Inta

  Tās kaķu vecenes līdz brošai, visi stūri ir salikti ar plastmasenēm, zāle ir pieķēzīta, puķes izkašātas. Lai tur savos dzīvokļos tos kustoņus. Kad tas beigsies, nu tak patīk mums tie sūdi, patīk.
  • Suliga

   Suliga

   Gribētos redzēt kur tā ir. Drīzāk uz suņiem varbūt paskataties? Tie ju vairāk kašā dobes, ne kaķi. Beidziet tak savu žulti izgāzt pār kaķiem!
 • Maiga

  Maiga

  No kurienes tad tie ārā kaķi rodas? No tādiem kuri paņem un kad kaķis izaug liels izmet ārā un kuri izdomā visādas muļķības, nepatīk neskaties,bet pateicoties šiem kaķiem mūsu mājās vairs nedzīvo pelēs 🐀
 • 7th
  +16 +16 0

  7th

  Tantiņai jākļūst labestīgai, tad arī visas slimibas pazudīs, ne jau pie vainas kaķi
 • Santa

  Santa

  Es uzskatu ,ka kaķiem nav jādzīvo mājas pagalmā,kur nu vel pagraba,vienalga silts vai auksts,tiem kam ir tā saucama labā sirds un ir gatavi rupēties par noplukušiem klaidoņiem,lai taisa savas kaķu mājas ārpus civilizācijas.
 • lol
 • Lea

  Lea

  Viss skaidrs. Helga vienmēr atradīs par ko kasīties. Viņai jau ir veselības problēmas, šaubos vai no kaķiem, drīzāk esošo slimību izraisītas komplikācijas. Viņu nekad nekas neapmierina un atradīs kādu vainu visos, kasās jau viņa ar visiem un vienmēr ir kāds konflikts. Visi dara pāri. Vai vispār ir kāds Limbažnieks ar kuru Helga nav sakasījusies? Kaķi te nav vainīgi, vispār tā ir pieņemta prakse daudz kur Eiropā ka māju un rūpnīcu teritorijā dzīvo ielas kaķi. Pa TV rāda raidījumus par patversmēm no kurām cilvēki speciāli ņem kaķus mežonīšus kas dzīvos kādā teritorijā, viņi tiek baroti un ārstēti un dzīvo un izķer peles.
 • Rota

  Rota

  Ja kāds grib uzturēt privātu kaķu patversmi, tas jādara privātā teritorijā, ne daudzdzīvokļu mājā. Un, ja mājā ir bērni? Tiem pagalms tagad jādala ar bez saimnieku kaķu patversmi? Patiesībā kaķi apčurā visas malas. Un izkārnījumi... tas viss tak turpat sētā un pagrabā paliek. Es tos kaķus pamazām tomēr pārvietotu uz neitrālāku teritoriju. Patiesībā, ja kaķi būtu sterilizēti/kastrēti, viņi tādā bārā nevairotos, sadalītos katrs savā teritorijā.
  • Jup

   Jup

   Un kas ar bērniem? Kaķis virsū nokārtosies vai kā? Mums te arī pie mājas ap 10 kaķiem, bet nekas pēc izkārnījumiem un čuriņām nesmird. Tas, ka nepatīk kaķi, paša problēma 🤨
 • runcis

  runcis

  to sli,ibu sauc -- kasiities ar kaiminiem ,par neko ,kas ir ,vai tiesaam zeel ,ka otrs baro kaķus un lauj sildities kaut kur kur silts ,,vai tiesaam mezoni esam palikusi ,BAROJIET TIK TAALAAK TOS KAKENUS ,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!