Ārčijs gadiem voljerā – cietsirdība vai nesaprasta mīlestība? Atņemot suni, policija un aktīvisti saceļ traci Ķekavas pusē

Uztraucoties par labturības prasību pārkāpumiem un dzīvnieka veselības stāvokli, Ķekavas novadā pašvaldības policisti roku rokā ar aktīvistiem no nodibinājuma “Dzīvniekupolicija.lv”, nepieaicinot saimnieku, izņēmuši suni no privātīpašumā esoša voljera. Suņa saimnieks, kurš, uzskatot, ka dzīvniekam nav darījis pāri, voljerā suni turējis vairākus gadus. Viņš vaino policistus suņa zādzībā, tikmēr kārtībsargi un dzīvnieku patversmē “Ulubele” ķepaiņa saimniekam pārmet cietsirdību pret dzīvnieku.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Ira Žeigure

  Ira Žeigure

  Liels paldies Pašvaldības policijas priekšniekam,kas neskatoties uz PVD aizrādījumiem godprātīgi izdarīja savu darbu.Jo ,tas tikai liecina par cilvēcisko attieksmi.Malacis!!!!
 • Sandra
 • Lote

  Lote

  Man ir kaķis kurš staigā kur grib, viņš uz nakti prasās ārā, pat šādos laika apstākļos. Un ko man tagad darīt, nelaist viņu. Viņš sēž pie durvīm un ņaud, labāk lai dzīvo laimīgu kaķu dzīvi. No rīta atnāk mājās izsalcis, bet laimīgs.
  Pieļauju, ka daudzi kaķu mīļi tagad sarosīsies par nepareiziem turēšanas apstākļiem.
 • Lote

  Lote

  Cik laukos nav suņu kuri tiek turēti pie ķēdes, un ne tās garākās, un neviens ar viņiem pastaigās neiet. Ja visus atsavinās Ulubelē vietas nepietiks.
  • Tagad

   Tagad

   Tas nozīmē, ka pārējos kurus var glābt arī jāatstāj bezpalīdzīgā stāvoklī, jo laukos daudzi pie ķēdes? Ar kaut ko ir jāsāk, lai beigtos tas sviests ar tiem pretekļiem, kas nemāk un negrasās mācīties pret savu mājdzīvnieku, mīluli izturēties ar cieņu. Un Jūs pirms tur par tiem kaķiem.. Kaķis ir kaķis, viņš ies kur un kad gribēs, tas ir cits stāsts, nevajag salīdzināt kaķa vēlmi iet uz pāris stundām laukā kaut auksts, ar suņa dzīvi kurš bez iespējas sasildīties guļ ārā 4 sienās, bez kārtīgas barības un iespējas izvingrinat ķepas.
 • Agnija Berzina

  Agnija Berzina

  Piedodiet dzivnieku patversmu aiztavji, bet ja mana ipasuma sadi ielaustos, tad labi nebeigtos.
  Un ari pati vairs nekad mūžā neņemšu suni no patversmes. Labak tad kadu kam saimnieks aizgājis viņsaulē.
  Par ko maksat ja nemaldos 90eur.
  Ja izradas, kad suns ir agresivs pret visiem kustoņiem.
 • Vejo

  Vejo

  Visu cieņu Ulubelei,ja būtu cita patversme tiešām domātu ka suni nozaga- dažās patversmēs daudz sliktāki apstākļi kā pie šī saimnieka. Bet tomēr jāizvērtē vai tie pušumi un sliktā pārtika nav daudzkārtējo aktīvistu sekas... dažkārt labie nodomi izdara vairāk ļauna- to redzam zoodārzā,kur apmeklētāji sabaro dzīvniekus,kuri pēc tam mirst... man kolēģei ir lauku māja un haskijs....tak kaimiņi sacēla skandālu ka sunīti mokot ārā, nesaprot to, ka haskijam ziema ir viņa stihija- viņš siltas būdas vietā izvēlas sniega kupenu, un lielākas mocības ir pie tiem durakiem, kas viņus tur karstā dzīvoklī...
 • Mārīte.

  Mārīte.

  PVD paši neko nedara un vienmēr paziņo,ka viss kārtībā.Nezinu nevienu gadījumu kad būtu palīdzējuši dzīvmiekam.Tas nav saimnieks,bet sūds un pietam kas smird.Tāds vientuļš sunīts arī ir Pūrē ,ceļa maļā dārzā,ieputināts sniegos.
 • Gita

  Gita

  To debilo saimnieku pašu ieslēgt būri,lai kājas nevar pakystinat.Jebkuru suni var turēt istabā.Nevelejas veco puiku kopt,atstāja nosalt cietumā..Zobus izrēķināt tam vecim
  • Vejo

   Vejo

   Sen atpakaļ mums bija suns dzīvoklī... tās ir tīrās mocības sunim...tas visi tie hujak-hujak cihujak ir gultā jaguldina,jo pats sevi nespēj sasildīt....ja tie kaimiņi tik ļoti satraucās par suņuku,varēja ar saimnieku sarunāt paņemt viņu pie sevis (nevis lauzt restes-tā suns arī pakārties varēja)... protams tas pilnībā neattaisno saimnieku, bet te infa ir stipri atšķirīga.... taisnība ir kaut kur pa vidu
 • Tveice

  Tveice

  Sadists,vai tad nav skaidrs.Pašam pasaulīte tik šaura,ka nesaprot,ka nodara dzīvniekam pāri.+ vēl vajadzētu tādiem aizliegt vispār jebkad turēt dzīvniekus.
 • Skatītājs

  Skatītājs

  Vēl viens suns gadiem vientulībā nīkst šosejas Rīga- Jelgava pašā malā, piesiets pie vecas mājas pakšķa. Tam garām pabraukt, neieraugot, nav iespējams. Pie pašas šosejas.Aiz Olaines. Gadiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!