“Adoptēju no viņas kaķi, bet mani fanātiski vajā!” Vīrietis sagājis ragos ar dzīvnieku glābēju

Vīrietis adoptē kaķi no sievietes, kura ilgstoši glābj likteņa varā pamestus ķepaiņus. Pēc kaķa uzņemšanas savās mājās viņš, kā pats stāsta, piedzīvo terorizēšanu un vajāšanu. Kaķu glābēja uzstājīgi cenšoties panākt, ka tiek ielaista vīrieša īpašumā, vēloties pārliecināties, vai ar dzīvnieku viss kārtībā. Savukārt sieviete, kura uzticēja ķepaini jaunajam saimniekam, stāsta, ka esot pamatotas bažas, vai vīrietis spēj pienācīgi parūpēties par kaķi. Ir neziņā par dzīvnieka veselības stāvokli.

Atpakaļ uz rakstu

58 komentāri

 • plesa

  plesa

  Plz info, kāds tam Sandijam uzvārds, gribu palasīt kā ta tur ar viņu ir?
  • Zane

   Zane

   Sandijs Tenis,sizeta bija
   Ir.raksti par rigas satiksmi
   Bija.ari ja.nemaldos degpunkta un sti rakts,par agresīvu uzbedibu kaut kāda.cita saita
 • Jan

  Jan

  Sis cilveks noteikti nav normals!!!
  Esmu ar viņu saskarusiess,kad bija kontrolieris, viņs ir agresivs un neskatoties uz vina it ka sakarigo runas veidu viena bridi pilniba parversas un parversas ta,ka reali bail atrasties si cilveka klatbutne!
  Interneta daudz atsauksmes,kur vins.ari nema kukukus skaidra,un ir apzadzis un kavies ar cilvekiem!!!
 • Maija

  Maija

  Adptēt - tiesiski pieņemt ģimenē citu vecāku bērnu ar dēla vai meitas tiesībām un pienākumiem. Vai arī dzīvnieks iegūst šīs tiesības un pienākumus? Šī jēdziena dēļ neņemšu dzīvnieku ar tādu līgumu. Vai tiešām valodnieki nevar atrast piemērotāku nosaukumu dzīvnieka pieņemšanai mājās? Negribu suni vai kaķi pielīdzināt saviem bērniem.
 • Zane

  Zane

  Sandijs nav īsti normāls cilvēks. Viņš dzērumā brauca ar mašīnu, aizbēga no notikuma vietas. Ko rādīja arī degpunktā, kā arī ar visām savām šķirtajām draudzenēm pēc tam gribējis taisīt pašnāvību. Laikam uzmanības trūkums sācies atkal slimajam Sandijam.
  • Marta

   Marta

   Par to,ka cilvēkam nav viss kārtībā, liecina pilnīgi visi mediji un raksti,delfos un citur,par viņa izdarībām arī Rīgas Satiksmē.
   Nemaz nerunājot par to,ka cilvēks ir. konkrēts melis un apdāvināts ar fantāziju,jo viena brīdi stāsta,ka es viņu izsekoju un zvanu,bet aizmirsa oar faktu,ka es nezinu nedz kurs viņš dzīvo,nedz nevienu nummuru,jo visi jau pusgadu atpakaļ tika mainīti,bloķēti un,ka tieši šis dīvainas uzvedības dēļ,es neuzticos cilvēkam. Vienkārši pazust uz pusgadu un tad izsūtīt sižetu Bez Tabu.
   Normālam cilvēkam ir skaidrs,ka nav īsti labi.
   • plesa

    plesa

    Neko natradu, lūdzu norādi linkus uz rakstiem?
   • Marta Ringa

    Marta Ringa

    Varat atrakstīt man facebook. Man no visa ir ekrānuzņēmumi un ne tas vien. Es tukši nemuldu,un citu cilvēku privātajā dzīvē nejaucos bez pamata.,atšķirībā no daža laba.
    Un arī par katru savu vārdu atbildu,kā arī varu pamatot,atkal,ATŠĶIRĪBĀ no daža laba. :)
 • Lilita Kimbare

  Lilita Kimbare

  Neviens taču tagad no tādas trakas kaķu tantes neņems nevienu dzīvnieku.Kurš gribēs sev uz kakla psihiski slimu stalkeri?
 • Stenlijs
 • Liene Zirne

  Liene Zirne

  Es puisha vieta grieztos attiecigaja iestade. Tai kakju glabejai nav absoluti nekadu tiesibu kadai tresajai personaii dot si puisa datus. Ta vina rada pati sev problemas.
  Nakamreiz acimredzot ir japardoma kartigi no ka nemt dzivnieku. Situacija ir loti nesmuka
 • Daina Makarova
 • Zita Donina
  • Sandijs Sjidnas
 • K

  K

  Trakā kaķu tante visā savā spožumā pierāda visus setereotipus. Man prieks, ka cilvēkam rūp dzīvnieki un tas tos glābj, rūpējas par tiem, bet šeit var redzēt, ka Marta ir arī pilnīgs kontroles frīks. Es arī negribētu nevienu laist pie sevis mājās vai katru dienu sūtīt bildes ar kaķe selfijiem. Ja jau tik neuzticams bija, nevajadzēja dot kaķi. Par ko vispār ir bažas? Ka viņs to kaķi mērdē badā vai ir nomušījis?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!