Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. novembris

Zeltīte, Andis

Horoskops aunam

Neskatoties uz spēju visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Horoskops vērsim

Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Horoskops dvīņiem

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā, nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Horoskops vēzim

Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

Horoskops lauvai

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

Horoskops jaunavai

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Horoskops svariem

Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt, vai pamācīt kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Horoskops skorpionam

Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Horoskops mežāzim

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Horoskops zivīm

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dzīvnieki

Dzīvnieki

Viss par un ap dzīvniekiem! Cilvēku nežēlības un vienaldzības piemēri mijas ar noderīgu informāciju par mājas mīluļu labturību un nozares jaunumiem.

Iemaldījusies čūska bērnudārza teritorijā biedē vecākus un bērnus. Kā rīkoties šajā situācijā?

Iemaldījusies čūska bērnudārza teritorijā biedē vecākus un bērnus. Kā rīkoties šajā situācijā? 96

Dobeles novada bērnudārza teritorijā iemaldījusies čūska, kas izbiedējusi audzēkņus un to vecākus. Kā “Bez Tabu” ziņojusi kāda audzēkņa mamma, vecāki palikuši neinformēti par jauno un acīmredzot bīstamo dārziņa teritorijas iemītnieku, turpretim bērnudārza vadība apgalvo, ka šāda situācija nav jaunums un viss tiekot kontrolēts. Kā rīkoties un vai čūska tik tiešām ir bīstama?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Tuvojas 1. jūnijs – diena, kad raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs uzsāks cīņu ar liekajiem kilogramiem, kurai līdzi varēs sekot “Bez Tabu” rubrikā “Juris tievē” līdz pat oktobrim. Bet liekā svara problēma nav tikai Jurim vien! Tā skar abu dzimumu pārstāvjus, turklāt visās vecuma grupās un aizvien biežāk aptaukošanās novērojama arī pusaudžiem un jauniešiem. Starp citu, ne tikai divkājainajām radībām vien jācīnās ar prāvo puncīti, bet tā skar arī mūsu mājdzīvniekus.

"Telefonu nedrīkst, bet klēpjsunīšus gan?" kā autovadītāju uzmanību ietekmē mājdzīvnieki? 

"Telefonu nedrīkst, bet klēpjsunīšus gan?" kā autovadītāju uzmanību ietekmē mājdzīvnieki? 

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās sieviete, kura gandrīz kļuvusi par ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieci. “Sieviete, vadot automašīnu, cīnījās ar savu suņuku, kurš lēkāja pa viņas klēpi. Viņa bija tik aizņemta ar savu suni, ka uz gājēju pārejas gandrīz uzbrauca meitenei,” novērojusi skatītāja, kura vēlas uzzināt, vai tā drīkst pārvadāt dzīvniekus.

"Viņas nebūs tik spriganas kā brīvā dabā dzīvojošās!" Uzzini, sprostos dzīvojošu vistu dzīves aizkulises

"Viņas nebūs tik spriganas kā brīvā dabā dzīvojošās!" Uzzini, sprostos dzīvojošu vistu dzīves aizkulises 5

Plaši aktualizējies jautājums par sprostos dētajām un brīvā vaļā dzīvojošu vistu olām. Daļa cilvēku strigti turas pie sava, uzskatot, ka vistas, kuru dzīve paiet slēgtā telpā, nespēj dēt kvalitatīvas olas, citi nepievērš tam uzmanību, pērkot to, kas ir pa acu galam. Iespējams, daļa cilvēku domā, ka sprostos turētajām vistām klājas grūti un putnu dzīves apstākļi ir zem katras kritikas. Olu ražotnes “Balticovo” pārstāvis Toms Auškāps vēlas šīs aizdomas kliedēt.

Vardes - alternatīva metode cīņā ar ērču encefalītu? Ārsti un homeopāti lauž šķēpus

Vardes - alternatīva metode cīņā ar ērču encefalītu? Ārsti un homeopāti lauž šķēpus 6

Plašu sabiedrības rezonansi un mediķu sašutumu izraisīja homeopātes Ineses Jokstas izklāstītā alternatīva metode, kas jādara, lai nesaslimtu ar ērču encefalītu. Ja piesūkusies ērce, jāmeklē varde un tā jāliek uz koduma vietas. Jātur kādas desmit minūtes. Ja varde paliek dzīva, ērce neesot inficēta, ja nomirst, tad esot inficēta un vajagot likt otru vardi. Parasti tā paliekot dzīva. Pēc šīs procedūras ērču encefalīta vīruss esot likvidēts. Procedūru gan vajagot veikt pirmajā diennaktī.

Lembergs par "selfijiem" ar roņiem: Es izmantoju unikālu iespēju, jūs, rīdzinieki, ar tiem noteikumiem pārspīlējat!

Lembergs par "selfijiem" ar roņiem: Es izmantoju unikālu iespēju, jūs, rīdzinieki, ar tiem noteikumiem pārspīlējat! 4

Jau iepriekš ziņojām, ka 21. martā Ventspils mēra Aivara Lemberga sociālā tīkla ”Facebook” profilā parādījās dabas aizstāvjus satraucoši attēli. Ventspils priekšnieks, smaidot pozē pie roņu mazuļa, no kura pēc neskaitāmiem Dabas aizsardzības pārvaldes atgādinājumiem būtu jāturas 50 metru attālumā. Pats Ventspils mērs Aivars Lembergs nekādu problēmu šajā situācijā nesaskatot: “Man ar roņiem nav pirmā darīšana, es kā makšķernieks varu teikt, ka jūs, rīdzinieki, pārspīlējat!”

"Nevarēju pieļaut sumbriņa likvidēšanu un pārvēršanu konservos!" Dagdas pusē izglābj slaveno sumbru

"Nevarēju pieļaut sumbriņa likvidēšanu un pārvēršanu konservos!" Dagdas pusē izglābj slaveno sumbru 14

Dagdas novada iedzīvotājs Andris Mizāns ar ģimeni savā saimniecībā uzņēmis slaveno Baltkrievijas simbolu sumbru, kurš pēc ierašanās no kaimiņvalsts vairākus mēnešus klīda Dagdas puses apkaimēs un nevēlējās atgriezties dzimtenē. Andris nepalika vienaldzīgs pēc tam, kad izskanēja runas par citu vēlmi skaisto dzīvnieku likvidēt un pārvērst konservos, kad nedz pašmāju zooloģiskais dārzs, nedz baltkrievi nevēlējās parūpēties par dzīvnieku.