Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dzīvnieki

Dzīvnieki

Viss par un ap dzīvniekiem! Cilvēku nežēlības un vienaldzības piemēri mijas ar noderīgu informāciju par mājas mīluļu labturību un nozares jaunumiem.

Apsver domu nošaut pierobežā klīstošo baltkrievu sumbru. Vai izdosies dumpinieku paglābt?

Apsver domu nošaut pierobežā klīstošo baltkrievu sumbru. Vai izdosies dumpinieku paglābt? 110

Dagdas novadā, šķiet, nu jau uz palikšanu ir Baltkrievijas nacionālais dzīvnieks – sumbrs. Kopš vasaras, kad viņš pirmoreiz šķērsoja Latvijas robežu, prāvais dzīvnieks nepārstāj klaiņot novada iedzīvotāju īpašumos un nedomā atgriezties dzimtenē. Dabas aizsardzības pārvaldē neesot risinājuma, kā parūpēties par aizsargājamo dzīvnieku. Tāpēc, kā stāsta iedzīvotājs, dabas aizstāvji ļāvuši dzīvnieku nošaut, par spīti tam, ka par šādu rīcību, ja tā veikta Baltkrievijā, draud pat cietumsods.

Uzmanību! Sauso suņu barību iecienījušas kodes un kāpuri!

Uzmanību! Sauso suņu barību iecienījušas kodes un kāpuri! 3

Ervīns mīl dzīvniekus, un viņam mājās ir gan divi papagaiļi, gan divi kaķi, gan divi suņi. Katram mīlulim sava ēdienkarte. Lielajam sunim kārtējo reizi nopircis viņa iecienīto sauso barību. Tikko atvēris paku, bijis pārsteigts, ko tajā ieraudzījis.

Šausmas! Liepājas daudzdzīvokļu namā peles danco uz galvas

Šausmas! Liepājas daudzdzīvokļu namā peles danco uz galvas 20

Liepājniece Santa spiesta doties uz darbu neizgulējusies, jo daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju naktsmieru traucē grauzēji. Meitas, baidoties no pelēm, vairs neguļ savā istabā, bet gan kopā ar Santu. Naktīs ģimene guļ ar ieslēgtu gaismu, jo nevar zināt, no kurienes grauzēji uzglūnēs.

“Klau, no viņa taču tek asinis!” Rīgas kanāla bebrs sakodis suni!

"Klau, no viņa taču tek asinis!" Rīgas kanāla bebrs sakodis suni! 13

Tas bija 2010. gadā, kad Rīgas domes ierēdņi paziņo, ka turpmāk galvaspilsētas iedzīvotājiem būs sadzīvot ar pilsētas kanālā esošajiem bebriem. Līdz šim brīdim tas izdevies ar mainīgām sekmēm, jo ik pa brīdim izskan pārmetumi par to, ka dzīvnieki bojā ūdens malā esošos kokus.

Gulēt ar mājdzīvnieku- labi vai slikti? Ekspertu viedokļi dalās

Gulēt ar mājdzīvnieku- labi vai slikti? Ekspertu viedokļi dalās 7

Arvien vairāk cilvēku izvēlas mājas dot dzīvniekiem un rūpēties par tiem, kā arī daudzi izvēlas uzņemt ne tikai vienu, bet vairākus dzīvniekus. Tomēr – ko darīt naktsmiera laikā – ņemt dzīvnieku blakus vai tomēr izvēlēties tam ierīkot guļvietu citur?