Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. augusts

Brencis, Audris, Inuta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Dzīvnieki” aktualitātes

Sita, žņaudza un... nosita suni! Neaptverama nežēlība Latgalē: saimnieks klapē ķepaini daudzu acu priekšā, dzīvnieks iet bojā

Sita, žņaudza un... nosita suni! Neaptverama nežēlība Latgalē: saimnieks klapē ķepaini daudzu acu priekšā, dzīvnieks iet bojā 54

Rēzeknes novada Rikavas ciemā vīrietis pastrādājis ar prātu grūti aptveramu nežēlību pret savu suni: gaišā dienas laikā publiskā vietā – veikalā un centrālajā ielā – nežēlīgi sitis un žņaudzis dzīvnieku. Gūto traumu dēļ suns nomira. Cietsirdība pastrādāta līdzcilvēku acu priekšā, bet neviens ciema iedzīvotājs agresīvajam vīrietim neaizrādīja, neapturēja nežēlību, kā arī neziņoja par cietsirdību policijai. Tikai viena iedzīvotāja, uzzinājusi par vīrieša pastrādāto pēc vairākām dienām, “uz karstām pēdām” ziņoja par suņa piekaušanu līdz nāvei Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD). Tomēr pārsteidz arī dienestu bezdarbība: nedz PVD pārstāvji, nedz likumsargi, kuriem pēc iedzīvotājas ziņojuma par notikušo pavēstīja PVD, vairāku nedēļu laikā nav uzmeklējuši nelaiķa dzīvnieka saimnieku, kuram mājās ir arī citi suņi.

Skaudri! Daudzu lopu mīklainā nāve saimniecībā Madonas novadā satrauc; vai apdraudēts viss ganāmpulks?

Skaudri! Daudzu lopu mīklainā nāve saimniecībā Madonas novadā satrauc; vai apdraudēts viss ganāmpulks? 28

“Bez Tabu” redakcijā iesūtīti fotoattēli, kuros iemūžināts satraucošs skats saimniecībā Madonas novadā – daudzi lopu līķi. Vairāku mēnešu periodā dzīvnieku mirstīgās atliekas konstatētas vairākkārt. Kamēr saimniecības īpašnieks rausta plecus, sakot, ka nezina, kāpēc govis mirst, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) rekomendē veikt analīzes laboratorijā, lai noskaidrotu, vai lopus nav piemeklējusi kāda slimība un vai dzīvie lopi arī nav apdraudēti.

"Mana 32 kilogramu hantelīte!" Tukumnieces un labradora aizrautīgā vingrošana iedvesmo Covid-19 krīzes laikā

"Mana 32 kilogramu hantelīte!" Tukumnieces un labradora aizrautīgā vingrošana iedvesmo Covid-19 krīzes laikā

Deju pasniedzēja, tukumniece Sonora valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas #paliecmājās apstākļos laiku lieki netērē: ar savu divus gadus veco labradora šķirnes mīluli satuvinājusies kā nekad, saskanīgā tandēmā trenējoties gan dzīvoklī, gan zem klajas debess. Dzīvnieku turēšanas eksperti atgādina mājdzīvnieku saimniekiem par drošības pasākumiem, kas jāievēro, lai mīlulis ”neaplipinātu” ar Covid-19, kā arī sniedz dzīvnieku labturības padomus krīzes situācijā, kad saimnieks spiests uzturēties karantīnā.