Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Dzīvnieki

Dzīvnieki

Viss par un ap dzīvniekiem! Cilvēku nežēlības un vienaldzības piemēri mijas ar noderīgu informāciju par mājas mīluļu labturību un nozares jaunumiem.

"Joprojām cieš lopiņi!" Iedzīvotāji ziņo par antisanitāriem apstākļiem Riebiņu pagasta govju fermā

"Joprojām cieš lopiņi!" Iedzīvotāji ziņo par antisanitāriem apstākļiem Riebiņu pagasta govju fermā

Šā gada maijā raidījums “Bez Tabu” saņēma signālus no Riebiņu pagasta iedzīvotājiem, kuri ziņoja par antisanitāriem apstākļiem vietējā govju fermā. Apsekojot teritoriju, apstiprinājās sacītais – saimniecībā atradās dzīvnieku līķi, govis bija aplipušas ar savām fekālijām, tām nebija nodrošināta pienācīga piekļuve pie barības. Tolaik Pārtikas un veterinārais dienests solīja turēt roku uz pulsa un situāciju kontrolēt, tāpat fermas saimniece Lūcija taisnojās, ka viss tikšot sakārtots. Pagājuši daži mēneši, un redakcija saņēmusi atkārtotu ziņu par labturības prasību neievērošanu.

Asaras un pārmetumi! Bezsaimnieku kaķu dēļ sanaidojušies Limbažu iedzīvotāji

Asaras un pārmetumi! Bezsaimnieku kaķu dēļ sanaidojušies Limbažu iedzīvotāji 12

2018. gada ziemā pie raidījuma “Bez Tabu” vērsās Limbažu iedzīvotāja, kura nebija mierā ar bezsaimnieku kaķiem, kuriem citi kaimiņi ļauj uzturēties mājas pagrabā. Šogad esam saņēmuši atkārtotu signālu no Sporta ielas iemītnieces, kura apgalvo, ka kaķi viņai pielipinājuši kādu slimību, turpinot uzturēties pagrabā.

"Zirgi auļoja, bērni turējās, kā var!" Apmeklētāja brīdina par attieksmi zirgu klubā Vecāķos!

"Zirgi auļoja, bērni turējās, kā var!" Apmeklētāja brīdina par attieksmi zirgu klubā Vecāķos! 11

“Bez Tabu” uzrunā kāda māmiņa, kura vēlas pastāstīt par nepatīkamo pieredzi zirgu fanu klubā “Īriss”, kas atrodas Vecāķos. Abas ar māsu aizvedušas bērnus uz izjādi ar zirgiem gar jūras krastu. Vakara izskaņā nācās vest četrus gadus veco meitiņu uz slimnīcu, lai pārliecinātos, ka viņa pēc kritiena no zirga nav tikusi pie nopietnām traumām.

"Sita suni gan ar rokām, gan ar kājām!" Aculiecinieki ziņo par vardarbību pret suni veikala stāvlaukumā, policija sāk izmeklēšanu

"Sita suni gan ar rokām, gan ar kājām!" Aculiecinieki ziņo par vardarbību pret suni veikala stāvlaukumā, policija sāk izmeklēšanu 11

9. jūlija rītā vairāki tirdzniecības centra “Mols” apmeklētāji kļūst par lieciniekiem atgadījumam, kuru nevar ignorēt un vienkārši aizmirst. “Vīrietis ap 30–35 gadi savā mašīnā vienkārši sita savu suni, bet tā riktīgi sita gan ar rokām, gan ar kājām, gāju uz “Molu” un gribēju dabūt video ierakstu, bet man nedeva to,” ziņo aculiecinieks.

"Muša pastaigā pa mēsliem un atlido uz cilvēka galda." Kā atbaidīt mušas?

"Muša pastaigā pa mēsliem un atlido uz cilvēka galda." Kā atbaidīt mušas?

“Ir biznesa problēmas. Nevar kurzemnieki mušpapīru nopirkt. Nav, kur mušas uzbāzt un iekabināt. Nevienos veikalos nav. Pilsētā Liepājā, Saraiķos, te pie jūras, bet pilsētā arī nav mušpapīra. Cilvēki uztraucas par to, it kā ražo, bet nav ne veikalos, ne pilsētas centros.” Šādu zvanu kāds kurzemnieks atstājis “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā.

"Viņa bija panikā! Desilda pazīst vardarbību!" Kad sodīs Ropažu puses suņu spīdzinātājus, kā klājas izglābtajai Desildai?

"Viņa bija panikā! Desilda pazīst vardarbību!" Kad sodīs Ropažu puses suņu spīdzinātājus, kā klājas izglābtajai Desildai? 4

”Bez Tabu” tiekas ar Stafordšīras terjera šķirnes kucītes Desildas jauno saimnieci, kura uzņēma ķepaini savās mājās pēc tam, kad šā gada sākumā dzīvnieks kopā ar vēl vienu suni tika atrasts dzīvoklī Ropažu novadā. Miteklī suņi bija pamesti vairākus mēnešus likteņa varā vieni paši, tur dzīvnieki bija nobadināti līdz kritiskam stāvoklim. Suņupuiku Marko neizdevās glābt, bet kucīte Desilda izdzīvoja. Sabiedrība bija šokēta par nežēlību pret dzīvniekiem un pieprasīja bargu sodu. Kā klājas izdzīvojušajai Desildai, kad dzīvnieku mocītāji tiks saukti pie atbildības? Sabiedrība pieprasa atbildes!

"Izžuvusi", beigta govs, cita – guļ piesieta un novārgusi pie apgāzta spaiņa! Ziņo par neaptveramu dzīvnieku spīdzināšanu Kuldīgas pusē

"Izžuvusi", beigta govs, cita – guļ piesieta un novārgusi pie apgāzta spaiņa! Ziņo par neaptveramu dzīvnieku spīdzināšanu Kuldīgas pusē 42

Bez barības un ūdens novārtā pamesti, novārdzināti lopi guļ zemē, nespējot pakustēties. Viena govs zemē guļ beigta, pāri palikuši vien kauli un āda, cita – novārgusi guļ piesieta pie bluķa, nespējot piecelties un padzerties, jo blakus noliktais spainis ir apgāzies. Par lopu mocīšanu Kuldīgas novada Rumbas pagastā ziņo “Bez Tabu” skatītājs.

"Putni nolemti nežēlīgai nāvei!" Jēkabpils dzīvnieku draugus satrauc bēniņu lūku aizvēršana

"Putni nolemti nežēlīgai nāvei!" Jēkabpils dzīvnieku draugus satrauc bēniņu lūku aizvēršana 21

Jēkabpils dzīvnieku draugi ceļ traci par daudzdzīvokļu bēniņu vēdināšanas lūku aizvēršanu. Tas putniem liedz ielidot bēniņos, kur tie raduši mītni. Tāpat tiek iesprostoti bēniņos palikušie putni, kuri, nespējot izlidot, nolemti nāvei, satraucas dzīvnieku draugi. Tai pat laikā Jēkabpils lielākais namu apsaimniekotājs akcentē problēmas, kādas putnu uzturēšanās bēniņos rada.