Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dzīvnieki

Dzīvnieki

Viss par un ap dzīvniekiem! Cilvēku nežēlības un vienaldzības piemēri mijas ar noderīgu informāciju par mājas mīluļu labturību un nozares jaunumiem.

"Policijas bezdarbība!" Ropažu pusē spīdzinātais suns varēja izdzīvot, ja policisti nevilcinātos; vetārsti ceļ trauksmi

"Policijas bezdarbība!" Ropažu pusē spīdzinātais suns varēja izdzīvot, ja policisti nevilcinātos; vetārsti ceļ trauksmi 7

Ropažu novadā novārdzināto un vēlāk mirušo suni varēja glābt, ja policija būtu reaģējusi uz sākotnējo ziņojumu par novārtā pamestiem dzīvniekiem dzīvoklī Silakroga ciemā, nevis gaidījuši līdz nākamajam trauksmes zvanam pēc deviņām dienām, sašutuši par policistu bezdarbību ir Latvijas Veterinārārstu biedrībā. “Bez Tabu” turpina šķetināt nežēlīgo dzīvnieku spīdzināšanu Ropažu pusē.

"Ko tie dzīvnieki bija noziegušies?" Šokējošais video ar dzīvnieku līķiem patversmē izgaismo neskaitāmas problēmas nozarē

"Ko tie dzīvnieki bija noziegušies?" Šokējošais video ar dzīvnieku līķiem patversmē izgaismo neskaitāmas problēmas nozarē 5

Plašu sabiedrības rezonansi raisījis internetā publicētais video materiāls, kas tapis dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” teritorijā. Tajā redzami vairāki pusatvērti atkritumu konteineri, kuros atrodas dzīvnieku līķi. Sabiedrība izsaka dažādas versijas – citi uzskata, ka dzīvnieki ir spīdzināti, nepaēduši, nomocījušies, taču citi prāto, ka problēma varētu būt meklējama dziļāk.

"Tā ir kaķa muguriņa!" Iedzīvotāji ziņo par cimdiem, kas esot darināti no kaķa ādas

"Tā ir kaķa muguriņa!" Iedzīvotāji ziņo par cimdiem, kas esot darināti no kaķa ādas 68

“Cimdi tik ļoti līdzinās kaķu kažokam”, “Tā taču ir kaķa muguriņa!” “Vai tiešām drīkst pārdot sazin ko?” vēstules, kuras pagājušajā nedēļā saņēmis raidījums “Bez Tabu”. Zem iedzīvotāju lupas nokļuvis internetveikals “Gloves – handmade”, kurā piedāvā iegādāties cimdus no dabīgās kažokādas. Dažas no fotogrāfijām, kurās redzami piedāvātie cimdi, iedzīvotājus mulsinot, jo tie stipri atgādinot kaķa kažoku.

"Simts eiro par kucēnu!" Iedzīvotāju šokē brangās samaksas par dzīvnieku adopciju no patversmes

"Simts eiro par kucēnu!" Iedzīvotāju šokē brangās samaksas par dzīvnieku adopciju no patversmes 149

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājies vīrietis, kurš bijis saimnieks sunim 13 gadus. Diemžēl mājdzīvnieks devies uz citiem medību laukiem, tāpēc nolēmis dot mājas citam sunītim. Pirms tam audzinājis izstādes suni, šoreiz izvēlējies mājas sniegt dzīvniekam no patversmes. Taču viņu pamatīgi samulsinājis fakts, ka par adopciju ir jāmaksā.

"Adoptēju no viņas kaķi, bet mani fanātiski vajā!" Vīrietis sagājis ragos ar dzīvnieku glābēju

"Adoptēju no viņas kaķi, bet mani fanātiski vajā!" Vīrietis sagājis ragos ar dzīvnieku glābēju 58

Vīrietis adoptē kaķi no sievietes, kura ilgstoši glābj likteņa varā pamestus ķepaiņus. Pēc kaķa uzņemšanas savās mājās viņš, kā pats stāsta, piedzīvo terorizēšanu un vajāšanu. Kaķu glābēja uzstājīgi cenšoties panākt, ka tiek ielaista vīrieša īpašumā, vēloties pārliecināties, vai ar dzīvnieku viss kārtībā. Savukārt sieviete, kura uzticēja ķepaini jaunajam saimniekam, stāsta, ka esot pamatotas bažas, vai vīrietis spēj pienācīgi parūpēties par kaķi. Ir neziņā par dzīvnieka veselības stāvokli.

Fenomenāla draudzība starp cilvēku un dzīvnieku! Piņķu iedzīvotāji ziņo pa vīrieti, kurš ik dienu pārvietojas ar riteni, uz kura sēž kaķis

Fenomenāla draudzība starp cilvēku un dzīvnieku! Piņķu iedzīvotāji ziņo pa vīrieti, kurš ik dienu pārvietojas ar riteni, uz kura sēž kaķis 27

Piņķu iedzīvotājs raidījumam “Bez Tabu” ziņo par vīrieti, kurš pa ciema ielām pārvietojas ar riteni, kuram pielikta pašizgatavota piekabe. Uz tās pārvadāts tiek arī kaķis, kurš ielikts dzīvnieku pārvietošanas boksā. Iedzīvotājiem šķiet, ka dzīvnieks tādējādi pakļauts briesmām. 

"Šajā karstumā viņš var neizdzīvot." Šķūnī tiek turēts zirgs, kuram sasietas priekškājas

"Šajā karstumā viņš var neizdzīvot." Šķūnī tiek turēts zirgs, kuram sasietas priekškājas 15

“Bez Tabu” saņēma ziņas no satrauktiem Jūrmalas iedzīvotājiem, pamestā īpašumā Slokā nepiemērotos apstākļos tiek turēts zirgs. “Nav zināms, vai viņam ir ūdens, cik bieži tiek barots. Mēsli veļas ārā pa šķūnīša durvīm. Vide ir briesmīga, te mitinās arī bezsaimnieku kaķi,” ziņoja teritorijas kaimiņi. Pārtikas un veterinārais dienests aicinot zvanīt Jūrmalas pašvaldības policijai, savukārt Jūrmalas pašvaldības policija atbildējusi, ka Pārtikas un veterinārais dienests solījis apsekot norādīto vietu. Tikmēr vietējie iedzīvotāji raizējas par zirga dzīvību, vai šādā karstumā lopiņš neaizies bojā. 

"Suņi klejo apkārt, pats guļ piedzēries" – kaimiņu tracis Jēkabpilī

"Suņi klejo apkārt, pats guļ piedzēries" – kaimiņu tracis Jēkabpilī 1

Raidījums “Bez Tabu” saņēma zvanu no Jēkaba ielas Jēkabpilī. Nelielas dzīvokļu mājas iedzīvotāji ziņo, ka viņu kaimiņš nerūpējas par saviem suņiem un regulāri ļauj tiem skraidīt apkārt. No suņiem baidās bērni, savukārt pieaugušie raizējas arī par pašiem dzīvniekiem.

Iemaldījusies čūska bērnudārza teritorijā biedē vecākus un bērnus. Kā rīkoties šajā situācijā?

Iemaldījusies čūska bērnudārza teritorijā biedē vecākus un bērnus. Kā rīkoties šajā situācijā? 96

Dobeles novada bērnudārza teritorijā iemaldījusies čūska, kas izbiedējusi audzēkņus un to vecākus. Kā “Bez Tabu” ziņojusi kāda audzēkņa mamma, vecāki palikuši neinformēti par jauno un acīmredzot bīstamo dārziņa teritorijas iemītnieku, turpretim bērnudārza vadība apgalvo, ka šāda situācija nav jaunums un viss tiekot kontrolēts. Kā rīkoties un vai čūska tik tiešām ir bīstama?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Tuvojas 1. jūnijs – diena, kad raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs uzsāks cīņu ar liekajiem kilogramiem, kurai līdzi varēs sekot “Bez Tabu” rubrikā “Juris tievē” līdz pat oktobrim. Bet liekā svara problēma nav tikai Jurim vien! Tā skar abu dzimumu pārstāvjus, turklāt visās vecuma grupās un aizvien biežāk aptaukošanās novērojama arī pusaudžiem un jauniešiem. Starp citu, ne tikai divkājainajām radībām vien jācīnās ar prāvo puncīti, bet tā skar arī mūsu mājdzīvniekus.

"Telefonu nedrīkst, bet klēpjsunīšus gan?" kā autovadītāju uzmanību ietekmē mājdzīvnieki? 

"Telefonu nedrīkst, bet klēpjsunīšus gan?" kā autovadītāju uzmanību ietekmē mājdzīvnieki? 

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās sieviete, kura gandrīz kļuvusi par ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieci. “Sieviete, vadot automašīnu, cīnījās ar savu suņuku, kurš lēkāja pa viņas klēpi. Viņa bija tik aizņemta ar savu suni, ka uz gājēju pārejas gandrīz uzbrauca meitenei,” novērojusi skatītāja, kura vēlas uzzināt, vai tā drīkst pārvadāt dzīvniekus.

"Viņas nebūs tik spriganas kā brīvā dabā dzīvojošās!" Uzzini, sprostos dzīvojošu vistu dzīves aizkulises

"Viņas nebūs tik spriganas kā brīvā dabā dzīvojošās!" Uzzini, sprostos dzīvojošu vistu dzīves aizkulises 5

Plaši aktualizējies jautājums par sprostos dētajām un brīvā vaļā dzīvojošu vistu olām. Daļa cilvēku strigti turas pie sava, uzskatot, ka vistas, kuru dzīve paiet slēgtā telpā, nespēj dēt kvalitatīvas olas, citi nepievērš tam uzmanību, pērkot to, kas ir pa acu galam. Iespējams, daļa cilvēku domā, ka sprostos turētajām vistām klājas grūti un putnu dzīves apstākļi ir zem katras kritikas. Olu ražotnes “Balticovo” pārstāvis Toms Auškāps vēlas šīs aizdomas kliedēt.

Vardes - alternatīva metode cīņā ar ērču encefalītu? Ārsti un homeopāti lauž šķēpus

Vardes - alternatīva metode cīņā ar ērču encefalītu? Ārsti un homeopāti lauž šķēpus 6

Plašu sabiedrības rezonansi un mediķu sašutumu izraisīja homeopātes Ineses Jokstas izklāstītā alternatīva metode, kas jādara, lai nesaslimtu ar ērču encefalītu. Ja piesūkusies ērce, jāmeklē varde un tā jāliek uz koduma vietas. Jātur kādas desmit minūtes. Ja varde paliek dzīva, ērce neesot inficēta, ja nomirst, tad esot inficēta un vajagot likt otru vardi. Parasti tā paliekot dzīva. Pēc šīs procedūras ērču encefalīta vīruss esot likvidēts. Procedūru gan vajagot veikt pirmajā diennaktī.