Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops vērsim

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops dvīņiem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops vēzim

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops lauvai

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops jaunavai

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops svariem

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops skorpionam

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

Horoskops strēlniekam

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops mežāzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, kontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops zivīm

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dzīvnieki

Dzīvnieki

Viss par un ap dzīvniekiem! Cilvēku nežēlības un vienaldzības piemēri mijas ar noderīgu informāciju par mājas mīluļu labturību un nozares jaunumiem.

"Zirgi auļoja, bērni turējās, kā var!" Apmeklētāja brīdina par attieksmi zirgu klubā Vecāķos!

"Zirgi auļoja, bērni turējās, kā var!" Apmeklētāja brīdina par attieksmi zirgu klubā Vecāķos! 11

“Bez Tabu” uzrunā kāda māmiņa, kura vēlas pastāstīt par nepatīkamo pieredzi zirgu fanu klubā “Īriss”, kas atrodas Vecāķos. Abas ar māsu aizvedušas bērnus uz izjādi ar zirgiem gar jūras krastu. Vakara izskaņā nācās vest četrus gadus veco meitiņu uz slimnīcu, lai pārliecinātos, ka viņa pēc kritiena no zirga nav tikusi pie nopietnām traumām.

"Sita suni gan ar rokām, gan ar kājām!" Aculiecinieki ziņo par vardarbību pret suni veikala stāvlaukumā, policija sāk izmeklēšanu

"Sita suni gan ar rokām, gan ar kājām!" Aculiecinieki ziņo par vardarbību pret suni veikala stāvlaukumā, policija sāk izmeklēšanu 11

9. jūlija rītā vairāki tirdzniecības centra “Mols” apmeklētāji kļūst par lieciniekiem atgadījumam, kuru nevar ignorēt un vienkārši aizmirst. “Vīrietis ap 30–35 gadi savā mašīnā vienkārši sita savu suni, bet tā riktīgi sita gan ar rokām, gan ar kājām, gāju uz “Molu” un gribēju dabūt video ierakstu, bet man nedeva to,” ziņo aculiecinieks.

"Muša pastaigā pa mēsliem un atlido uz cilvēka galda." Kā atbaidīt mušas?

"Muša pastaigā pa mēsliem un atlido uz cilvēka galda." Kā atbaidīt mušas?

“Ir biznesa problēmas. Nevar kurzemnieki mušpapīru nopirkt. Nav, kur mušas uzbāzt un iekabināt. Nevienos veikalos nav. Pilsētā Liepājā, Saraiķos, te pie jūras, bet pilsētā arī nav mušpapīra. Cilvēki uztraucas par to, it kā ražo, bet nav ne veikalos, ne pilsētas centros.” Šādu zvanu kāds kurzemnieks atstājis “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā.

"Viņa bija panikā! Desilda pazīst vardarbību!" Kad sodīs Ropažu puses suņu spīdzinātājus, kā klājas izglābtajai Desildai?

"Viņa bija panikā! Desilda pazīst vardarbību!" Kad sodīs Ropažu puses suņu spīdzinātājus, kā klājas izglābtajai Desildai? 4

”Bez Tabu” tiekas ar Stafordšīras terjera šķirnes kucītes Desildas jauno saimnieci, kura uzņēma ķepaini savās mājās pēc tam, kad šā gada sākumā dzīvnieks kopā ar vēl vienu suni tika atrasts dzīvoklī Ropažu novadā. Miteklī suņi bija pamesti vairākus mēnešus likteņa varā vieni paši, tur dzīvnieki bija nobadināti līdz kritiskam stāvoklim. Suņupuiku Marko neizdevās glābt, bet kucīte Desilda izdzīvoja. Sabiedrība bija šokēta par nežēlību pret dzīvniekiem un pieprasīja bargu sodu. Kā klājas izdzīvojušajai Desildai, kad dzīvnieku mocītāji tiks saukti pie atbildības? Sabiedrība pieprasa atbildes!

"Izžuvusi", beigta govs, cita – guļ piesieta un novārgusi pie apgāzta spaiņa! Ziņo par neaptveramu dzīvnieku spīdzināšanu Kuldīgas pusē

"Izžuvusi", beigta govs, cita – guļ piesieta un novārgusi pie apgāzta spaiņa! Ziņo par neaptveramu dzīvnieku spīdzināšanu Kuldīgas pusē 42

Bez barības un ūdens novārtā pamesti, novārdzināti lopi guļ zemē, nespējot pakustēties. Viena govs zemē guļ beigta, pāri palikuši vien kauli un āda, cita – novārgusi guļ piesieta pie bluķa, nespējot piecelties un padzerties, jo blakus noliktais spainis ir apgāzies. Par lopu mocīšanu Kuldīgas novada Rumbas pagastā ziņo “Bez Tabu” skatītājs.

"Putni nolemti nežēlīgai nāvei!" Jēkabpils dzīvnieku draugus satrauc bēniņu lūku aizvēršana

"Putni nolemti nežēlīgai nāvei!" Jēkabpils dzīvnieku draugus satrauc bēniņu lūku aizvēršana 21

Jēkabpils dzīvnieku draugi ceļ traci par daudzdzīvokļu bēniņu vēdināšanas lūku aizvēršanu. Tas putniem liedz ielidot bēniņos, kur tie raduši mītni. Tāpat tiek iesprostoti bēniņos palikušie putni, kuri, nespējot izlidot, nolemti nāvei, satraucas dzīvnieku draugi. Tai pat laikā Jēkabpils lielākais namu apsaimniekotājs akcentē problēmas, kādas putnu uzturēšanās bēniņos rada.

Skultē stārķis sācis veidot ligzdu uz privātmājas jumta, jo veco ligzdu elektriķi noņēmuši.

Skultē stārķis sācis veidot ligzdu uz privātmājas jumta, jo veco ligzdu elektriķi noņēmuši.

Skultes iedzīvotājas Irēnas kaimiņos katru gadu ligzdo baltie stārķi, par to kundze vienmēr priecājas. Tāpat prieku sagādā arī tas, ka pirms gada “Sadales tīkls” gaisa vada līniju pārbūvēja par kabeļu līniju, diemžēl nesen apjaustas veikto darbu sekas. Noņemts stabs ar stārķa ligzdu, un tagad svētelis neatlaidīgi būvē jaunu ligzdu uz privātmājas jumta.