Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Horoskops aunam

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt ledus puķes. Ledus puķes parasti veidojas, ja attiecību temperatūra ir zem nulles.

Horoskops vērsim

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, vinnesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Horoskops jaunavai

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops svariem

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai, dēļ agrāk neizrunātām lietām.

Horoskops mežāzim

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Horoskops ūdensvīram

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Horoskops zivīm

Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dzīvnieki

Dzīvnieki

Viss par un ap dzīvniekiem! Cilvēku nežēlības un vienaldzības piemēri mijas ar noderīgu informāciju par mājas mīluļu labturību un nozares jaunumiem.

"Nevarēju pieļaut sumbriņa likvidēšanu un pārvēršanu konservos!" Dagdas pusē izglābj slaveno sumbru

"Nevarēju pieļaut sumbriņa likvidēšanu un pārvēršanu konservos!" Dagdas pusē izglābj slaveno sumbru 14

Dagdas novada iedzīvotājs Andris Mizāns ar ģimeni savā saimniecībā uzņēmis slaveno Baltkrievijas simbolu sumbru, kurš pēc ierašanās no kaimiņvalsts vairākus mēnešus klīda Dagdas puses apkaimēs un nevēlējās atgriezties dzimtenē. Andris nepalika vienaldzīgs pēc tam, kad izskanēja runas par citu vēlmi skaisto dzīvnieku likvidēt un pārvērst konservos, kad nedz pašmāju zooloģiskais dārzs, nedz baltkrievi nevēlējās parūpēties par dzīvnieku.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

"Govi no mēsliem vilkām ar traktoru! Tā saimnieko deputāts!" Fermā Daugavpils pusē kaitē dzīvniekiem un dabai

"Govi no mēsliem vilkām ar traktoru! Tā saimnieko deputāts!" Fermā Daugavpils pusē kaitē dzīvniekiem un dabai 68

Daugavpils novada domes deputāts un zemnieks Viktors Kalāns, kurš savulaik konsultējis arī citus lauksaimniekus, savā zemnieku saimniecībā Līksnas pagastā negādā par lopiem un piesārņo vidi, uztraukts ir bijušais strādnieks. Lai gan V. Kalāns daudzus pārmetumus noliedz un vēršanos pret viņu sauc par atriebību, kompetentas iestādes tomēr norāda uz pārkāpumiem.

Ogres ierēdņa nolaidības dēļ dzīvnieku patversme nevar saņemt ziedojumu

Ogres ierēdņa nolaidības dēļ dzīvnieku patversme nevar saņemt ziedojumu 15

Sandris ir starptautiska uzņēmuma Latvijas filiāles vadītājs. Čehijā reģistrētā uzņēmuma politika paredz katram darbiniekam gada nogalē ļaut izvēlēties, kādam mērķim vēlas ziedot 200 eiro. Sandris izvēlējies atbalstīt vietējo dzīvnieku patversmi, taču līdz pat šim brīdim savu mērķi viņam nav izdevies izpildīt.

Apsver domu nošaut pierobežā klīstošo baltkrievu sumbru. Vai izdosies dumpinieku paglābt?

Apsver domu nošaut pierobežā klīstošo baltkrievu sumbru. Vai izdosies dumpinieku paglābt? 110

Dagdas novadā, šķiet, nu jau uz palikšanu ir Baltkrievijas nacionālais dzīvnieks – sumbrs. Kopš vasaras, kad viņš pirmoreiz šķērsoja Latvijas robežu, prāvais dzīvnieks nepārstāj klaiņot novada iedzīvotāju īpašumos un nedomā atgriezties dzimtenē. Dabas aizsardzības pārvaldē neesot risinājuma, kā parūpēties par aizsargājamo dzīvnieku. Tāpēc, kā stāsta iedzīvotājs, dabas aizstāvji ļāvuši dzīvnieku nošaut, par spīti tam, ka par šādu rīcību, ja tā veikta Baltkrievijā, draud pat cietumsods.

Uzmanību! Sauso suņu barību iecienījušas kodes un kāpuri!

Uzmanību! Sauso suņu barību iecienījušas kodes un kāpuri! 3

Ervīns mīl dzīvniekus, un viņam mājās ir gan divi papagaiļi, gan divi kaķi, gan divi suņi. Katram mīlulim sava ēdienkarte. Lielajam sunim kārtējo reizi nopircis viņa iecienīto sauso barību. Tikko atvēris paku, bijis pārsteigts, ko tajā ieraudzījis.

Šausmas! Liepājas daudzdzīvokļu namā peles danco uz galvas

Šausmas! Liepājas daudzdzīvokļu namā peles danco uz galvas 20

Liepājniece Santa spiesta doties uz darbu neizgulējusies, jo daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju naktsmieru traucē grauzēji. Meitas, baidoties no pelēm, vairs neguļ savā istabā, bet gan kopā ar Santu. Naktīs ģimene guļ ar ieslēgtu gaismu, jo nevar zināt, no kurienes grauzēji uzglūnēs.

"Klau, no viņa taču tek asinis!" Rīgas kanāla bebrs sakodis suni!

"Klau, no viņa taču tek asinis!" Rīgas kanāla bebrs sakodis suni! 13

Tas bija 2010. gadā, kad Rīgas domes ierēdņi paziņo, ka turpmāk galvaspilsētas iedzīvotājiem būs sadzīvot ar pilsētas kanālā esošajiem bebriem. Līdz šim brīdim tas izdevies ar mainīgām sekmēm, jo ik pa brīdim izskan pārmetumi par to, ka dzīvnieki bojā ūdens malā esošos kokus.

Gulēt ar mājdzīvnieku- labi vai slikti? Ekspertu viedokļi dalās

Gulēt ar mājdzīvnieku- labi vai slikti? Ekspertu viedokļi dalās 7

Arvien vairāk cilvēku izvēlas mājas dot dzīvniekiem un rūpēties par tiem, kā arī daudzi izvēlas uzņemt ne tikai vienu, bet vairākus dzīvniekus. Tomēr – ko darīt naktsmiera laikā – ņemt dzīvnieku blakus vai tomēr izvēlēties tam ierīkot guļvietu citur?