Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. augusts

Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Var parādīties arī neadekvātas izpausmes un tās tiešā veidā atspoguļosies tavās personīgajās attiecībās. Notikumu virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vērsim

Sadzīves komercijā izvairies no riska. Azartspēles un avantūrās arī šodien neiesaisties. Tev nopietni jāpierāda savs statuss un tā stabilitāte, bet ieguldītā enerģija var neattaisnot rezultātu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tava mini pasaule var piedzīvot nelielu virpuli, kas iespaidos tavu emocionālo stabilitāti. Un tad jau tas virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vēzim

Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi iekavēsies vai tiks pārtraukti, lai skaidrotos un meklētu vainīgo. Tev šodien aktivizēta filozofiskā prāta programma, tāpēc notiekošo pārāk nopietni neuztversi.

Horoskops lauvai

Vairies krāpšanas, nodevības un viltus solījumus. Neskatoties uz milzīgu vilinājumu, neatļaujies šmugulēšanos.. Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi buksēs un no tā vieglāk nekļūs.

Horoskops jaunavai

Mīlas frontē var pāršaut pār strīpu ar pārliekas pieķeršanās demonstrēšanu. Jāpalaiž partneris garākā saitītē. Atklāta izrunāšanās palīdzēs līdzsvarot psihoemocionālo fonu un atgūt mieru.

Horoskops svariem

Šodien tava rīcība un lēmumi būs drosmīgi, bet inteliģence un labās manieres palīdzēs notušēt asos stūrus. Tavs personīgo problēmu risinājumu meklējums būs īstais, lai arī citi domās savādāk.

Horoskops skorpionam

Komunikācija ar partneriem vai dzīvesbiedriem būs traucēta un vajadzēs lielu piepūli, lai viens otru sadzirdētu un saprastu. Mājās rosība būs liela, bet samērā neauglīga.

Horoskops strēlniekam

Tevi var pārņemt kāda vīzija, kura nebūs dzīvotspējīga, bet nedos tev mieru, kamēr pats par to nepārliecināsies. Atgriezeniskās saites uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Horoskops mežāzim

Svarīgi ir nekrist apātijā un arī neļauties emocionālai turbulencei, bet apmeklēt baznīcu, jogu vai vienkārši vienatnē pie dabas pameditēt. Izvēlies sev piemērotāko.

Horoskops ūdensvīram

Tukšās runās un bezjēdzīgās darbībās tiks iztērēta diena. Ja laiks tev ir vērtība, izvairies no bezmērķīgas komunikācijas. Pēcpusdienā vari aizšaut uz kādu lielveikalu un patukšot maciņu lielās izpārdošanas maratonā.

Horoskops zivīm

Ja pret pienākumiem attieksies pavirši un uz ātru roku, cietīs tava reputācija. Izvēlies cilvēku, kurš var kļūt par tavu skolotāju vai pavadoni vai starpnieku sarežģītu situāciju kārtošanā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīve Bez atkritumiem

Ko darīt ar tukšu matu lakas flakonu un vecu sejas krēmu? Uzņēmēja Marika Ģederte iztaujā atkritumu apsaimniekotājus

Ko darīt ar tukšu matu lakas flakonu un vecu sejas krēmu? Uzņēmēja Marika Ģederte iztaujā atkritumu apsaimniekotājus 1

Bezatkritumu dzīves filozofijai šonedēļ pievērsusies uzņēmēja Marika Ģederte un viņas darba kolēģe Elizabete Lībiete, abas katru dienu ģērbjas, izmantojot kapsulas garderobes pamatprincipus un kombinējot 15 lietas no sava skapja un līdz šim abas atzīst, ka viņām veicas tīri labi. Turklāt abas ir gana atbildīgas, arī šķirojot atkritumus, gan mājās, gan darbavietā, tāpēc radusies virkne neskaidru jautājumu, uz kuriem atbildēt palīdzēs atkritumu apsaimniekošanas jomas eksperts.

"Pēc izaicinājuma turpināsim piedomāt par zaļāku dzīvi!" Armanda Simsona ģimene par nedēļu "zero waste" režīmā

"Pēc izaicinājuma turpināsim piedomāt par zaļāku dzīvi!" Armanda Simsona ģimene par nedēļu "zero waste" režīmā

Šonedēļ TV personības Armanda Simsona ģimene piedalījās rubrikā “Dzīve bez atkritumiem”, lai noskaidrotu, cik vienkārši ir dzīvot pēc “zero waste” kustības pamatprincipiem. Šīs nedēļas laikā ģimene pildīja dažādus uzdevumus – atteicās no plastmasas maisiņiem, sev nevajadzīgās drēbes ziedoja labdarībai un iepirkās, izvairoties no produktiem iepakojumos.

"Jau bērnībā taisīju smilšu kūkas!" Armanda Simsona sieva Iveta gatavo mafinus "zero waste" gaumē

"Jau bērnībā taisīju smilšu kūkas!" Armanda Simsona sieva Iveta gatavo mafinus "zero waste" gaumē

TV personība Armands Simsons kopā ar ģimeni Bez Tabu rubrikas “Dzīve bez atkritumiem” ietvaros pielaikojis “zero waste” jeb bezatkritumu dzīvesveidu, noskaidrojot, cik vienkārši iepirkties, izvairoties no plastmasas maisiņiem. Tāpat Armanda sieva Iveta atvadījusies no lietām, kuras mājās ir liekas, ziedojot tās citiem. Nākamais uzdevums, kuru ģimene nolēmusi izpildīt, ir mafinu pagatavošana “zero waste” gaumē!

"Plastmasa kā ienaidnieks skatās virsū!" Armands un Iveta Simsoni par pirmo iepirkšanās reizi, izvairoties no precēm iepakojumos

"Plastmasa kā ienaidnieks skatās virsū!" Armands un Iveta Simsoni par pirmo iepirkšanās reizi, izvairoties no precēm iepakojumos 3

TV personība Armands Simsons kopā ar ģimeni piekritis izaicinājumam nedēļu dzīvot pēc “zero waste” kustības pamatprincipiem, mēģinot atkritumus savās mājās samazināt līdz minimumam. Viens no bezatkritumu dzīvesveida entuziastu Lauras un Anda Arnicānu uzdotajiem uzdevumiem ir atteikties no plastmasas un iepakojuma, tāpēc Simsonu ģimene pārbauda, cik viegli veikalā iegādāties produktus bez iepakojuma.

"Man nekad nav par daudz skriešanas apavu!" Armanda Simsona ģimene atvadās no liekajām mantām, ziedojot tās citiem

"Man nekad nav par daudz skriešanas apavu!" Armanda Simsona ģimene atvadās no liekajām mantām, ziedojot tās citiem 2

“Bez Tabu” rubrikas “Dzīve bez atkritumiem” ietvaros TV personība Armands Simsons ar ģimeni piekritis izaicinājumam aizdomāties par to, kā ar mazām, bet pārdomātām darbībām var mainīt savu ikdienu, lai atkritumus mājās samazinātu līdz minimumam. Zaļā dzīvesveida vēstneši Laura un Andis Arnicāni par Simsonu ģimenes galveno uzdevumu uzdevuši atvadīties no drēbēm un mantām, kuras kļuvušas liekas, bet citiem var būt noderīgas.

Armanda Simsona ģimene pieņem izaicinājumu nedēļu dzīvot "zero waste" dzīvesveidā

Armanda Simsona ģimene pieņem izaicinājumu nedēļu dzīvot "zero waste" dzīvesveidā

Raidījuma “Bez Tabu” rubrikas “Dzīve bez atkritumiem” ietvaros TV personība Armands Simsons ar ģimeni piekritis nedēļas garumā dzīvot pēc zero waste pamatprincipiem, mēģinot atkritumus savās mājās samazināt līdz minimumam. Izaicinājums aicina aizdomāties, kādēļ ir svarīgi šķirot atkritumus un kā ar mazām, bet pārdomātām darbībām mainīt savu ikdienu.