1 komentārs

Šo nedēļu Latvijas iedzīvotāji atcerēsies vēl ilgi, un, visticamāk, daudziem ne reizi vien prātā ienācis salīdzinājums ar Antarktīdu. Izrādās, šajā kontinentā pavisam nesen ir paviesojusies latviešu ceļotāja, kurai ir daudz ko stāstīt.

Ceļotāja un blogere Zane Eniņa, kas pērnā gada sākumā izsludināja Operāciju Pingvīns, aicinot ziedot viņas sapnim jeb ceļojumam uz Antarktīdu, nu ir to piepildījusi. Sarunā ar Bez Tabu viņa dalās savās pārdomās par iespaidiem, kā arī pieredzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka Antarktīdā tā saucamajā tūristu sezonā gaisa temperatūras nemaz nav tik skarbas kā varētu likties. Tās svārstās no relatīvi paciešamiem mīnusiem līdz pat nullei. Ceļotāji gan šajā vietā tiek ļoti uzmanīgi, un, lai nenodarītu kaitējumu savā ziņā neskartajai videi, viņi nedrīkst tur apmesties – ir jādzīvo kuģī, bet pirms kāpšanas krastā katrs no tūristiem vēl tiek izsūkts ar putekļsūcēju, lai neievazātu sēklas un citas lietas, kas varētu kaitēt turienes dabai un dzīvniekiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl