Vīrieši viņas dēļ zaudēja prātu un naudas žūkšņus! Latgales krāpniece nokļuvusi policijas nagos un gaida tiesu

Oļegs Visockis

Autors: Oļegs Visockis

2 komentāri

Viena gada laikā vien Evita aptinusi ap pirkstu vismaz divus vīriešus. “Bez Tabu” palīdzību pērn lūdza Jānis no Preiļiem un Rodrigo no Jēkabpils. Abu kungu pārdzīvotajos mīlasstāstos sakrīt trīs lietas – gan Jānis, gan arī Rodrigo sievietes dēļ bija kā bez prāta, kā rezultātā palika ar salauztu sirdi un pamatīgi iztukšotu maku.

Jānis pārdeva visu savu saimniecību un izjauca savu ģimeni, šķiroties no sievas un meitas. Evita kungu pierunāja iesaistīties viņam pat nezināmā karjera ieguves biznesā. Gala iznākumā – ne zīle rokā, ne arī mednis kokā.

Pasteidzoties notikumiem pa priekšu, pēc notikušā preilēnietis vērsās policijā, vēlāk gan iesniegumu atsaucot, jo, neraugoties uz emocionālajām brūcēm un iedragāto ekonomisko stāvokli, viņš atkal uzsāk kopdzīvi ar krāpnieci.

Savukārt Rodrigo kopdzīvi ar Evitu uzsāka brīdī, kad viņa jau vija tīklu ap Jāni. Jēkabpilietis gan bija attapīgāks un tik vienkārši neuzķērās uz ēsmas par grants biznesu. Tiesa gan, arī Rodrigo tomēr zaudēja kaudzi naudas.

Pavisam nesen Rodrigo saņēma vēsti no policijas, ka Evita esot tomēr nokļuvusi likumsargu ķetnās. Vasarā gaidāma tiesas sēde. Iespējams, tādas ir pat vairākas, jo Evita ap pirkstu esot aptinusi ne tikai “Bez Tabu” uzrunātos kungus.