Viltus dziednieki prot “apstrādāt” cilvēkus… Vēloties izglābt meitu, sieviete zaudē 25 000 dolāru

3 komentāri
Viltus dziednieki prot “apstrādāt” cilvēkus… Vēloties izglābt meitu, sieviete zaudē 25 000 dolāru
Foto: Flickr / Rachel Leah Carrigan

Ekstrasensi un burvji vai tomēr krāpnieki? Kāda krievu firma no pašmāju iedzīvotājas izkrāpusi 25 000 ar solījumiem ārstēt viņas meitu, taču tas izrādās blefs…

Sazināties ar minēto firmu sieviete nolēmusi, cerot uz savas smagi slimās meitas atveseļošanu, un šobrīd viņa neslēpj to, ka nožēlo šādu izvēli, jo krāpnieki pa telefonu viņu pamatīgi “apstrādājuši”. Ekstrasensu, burvju un kādu tik vēl nespeciālistu prasības, skatoties ar vēsu prātu, šķiet diezgan absurdas – piemēram, ir jādabū Jeruzalemes melnā svece, kas maksā bargu naudu.

Izrādās, ka nesen kantoris piedzīvojis pamatīgu kratīšanu, taču kaimiņzemes likumsargiem nav izdevies to “aizklapēt” ciet pavisam, un maģiskie darboņi turpina savas aktivitātes.

Bez Tabu izdodas sazināties ar biroju, taču vēlme uzdot jautājumus atbildīgajām personām nenonāk līdz rezultātam. Tiekam lūgti zvanīt vēlāk, bet tad vairs neviens neko neatbild. Šai lietai klāt ķērusies arī Valsts policija, taču šobrīd nav skaidrības, cik gatava palīdzēt būs Krievijas puse. Tas nostāda cietušo neapskaužamā situācijā.

Foto

Video

3 komentāri