VIDEO: Uzmini nu, kas tas ir – pašapkalpošanās sporta klubs?

1 komentārs

Arī Bez Tabu korespondente Baiba Runce to nezināja, tāpēc kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēju Aleksandru Čupriku devas dzīvē iepazīt pašas apkalpošanu sporta klubā.

Šādā klubā viss ir maksimāli automatizēts, lai neveidotos garas rindas. Baiba ar Aleksandru gan piedzīvoja pretējo. Tikušas pie ieejas kartes un skapīša atslēdziņas, abas sportotājas bija gatavas iesildīties. Pirmais ar ko ir jārēķinās – ja jūs neapmeklējat sporta klubu profesionāļa pavadībā, visticamāk trenažieru lietošanas instrukciju būs jāzīlē pašu spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Mūsu meitenes meta kaunu pie malas un uzrunā zālē esošo treneri, lūdzot ieteikumus, ko darīt pēc iesildīšanās. Pēc iepazīšanās ar inventāru Aleksandra secina, ka tas tik tiešām ir ļoti kvalitatīvs. Arī gaisa cirkulācija zālē tiek nodrošināta labā līmenī. Principā, zāle būs piemērota tiem sportot gribētājiem, kuri paši izprot treniņu programmu. Lai jums laba sportošana arī pašapkalpošanās klubā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl