3 komentāri

Šo pēcpusdien Bez Tabu redakcija saņēma aculiecinieka video par t/c “Rīga Plaza” notiekošo cilvēku evakuāciju.

Bez Tabu atgādina, ja notikušais izrādīsies viltus trauksme, vainīgajam draud kriminālatbildība. Turklāt līdzšinējā prakse pierāda, ka izsekot vainīgo sen vairs nav sarežģīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums jau nedēļas sākumā ziņoja par evakuācijām, kas notikušas tirdzniecības centros “Rīga Plaza” un “Domina Shopping”!

Skatītāja Bez Tabu Sūdzību dēlī atrakstījusi jautājumu, jo, kā izrādās, arī viņas tuvinieki bija klāt un piedzīvoja šādu evakuāciju, konkrēti, tirdzniecības centrā “Domina Shopping”!

Viņa raksta:

Labdien! Pagājušajās brīvdienās, kad notika t/c Domina evakuācija, tajā atradās arī mana nepilngadīgā meita (17 g.) un piedzīvoja nepatīkamus brīžus, jo skanēja sirēnas, un visi cilvēki tika sūtīti uz izeju caur elektriskajām apļveida durvīm.

Protams, ka evakuācijas brīdī 1000 cilvēki vienlaikus nav spējīgi iziet cauri tādām durvīm, rezultātā tur bija cilvēku grūstīšanās, bērnu raudāšana un histērija…!

Vai tirdzniecības centrā evakuācijas brīdī var atvērt normālas durvis, pa kurām liels cilvēku skaits būtu spējīgs reizē tikt laukā, nevis visi iesprūstu automātiskajās durvīs?

Atbildes skaties video!

TOP komentāri

 • kate
 • Katrīna
  +1 +1 0

  Katrīna

  Bez Tabu, lūdzu ziņojiet par notikumu gaitu vainīgo meklēšanā, jo nekur nav nekāda info par šo jautājumu. Cilvēkos tiek radīta panika uz vietas, cilvēki nav apmācīti kā brīdināt un izvest cilvēkus un ziņās tikai var izlasīt - vainīgajam draud krimālieta! Atrast viņus viegli!
  Ko dara policija un specvienības u.c.un kādi ir panākumi vainīgo atklāšanā? Ir jau pagājusi jau nedēļa kopš pirmajiem zvaniem Dominā, Plazā..
  Kur tad atskaite par izmeklēšanas virzību un vainīgajiem, ja jau tas ir tik viegli un vainogos nav grūti atrast?
  Vēlos zināt vainīgos un nozieguma izdarītāju motīvus. Kāds ir viņu mērķis? Kurš ir pasūtītājs?
  Šis jau ļoti manāmi ož pēc organizēta pasākuma un ne tikai uzņēmējdarbības laukā, bet arī iedzīvotāji regulāri tiek iebiedēti...
 • Inga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl