9 komentāri

Pavisam žiperīgi un dzīvelīgi kožu kāpuri atrasti kādās konfektēs Roks, kuras tirgotas Kalnciema ielas veikalā Maxima. Izrādās, ne visi tārpi uzreiz ir labi saskatāmi, tādēļ pavisam iespējams, ka, veicot eksperimentu, tos nav pamanījis un ir nogaršojis arī raidījuma Bez Tabu žurnālists Roberts Blass.

Proti, kāda lasītāja raidījumam Bez Tabu iesūtījusi attēlus, kuros skaidri un gaiši redzams – šokolādes konfektē Roks ieperinājies balts un ņiprs tārpiņš. Konfektes esot pirktas Kalnciema ielas veikalā Maxima, stāsta raidījuma skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot eksperimentu, Bez Tabu žurnālists Roberts Blass nopērk tieši tās pašas konfektes tieši tajā pašā veikalā un ņem rokās nazīti un dakšiņu un nobauda saldumus. Ārēji nekas neliecina, ka konfektēs kāds dzīvo, un arī, pārgriežot tās pa vidu, žurnālists nospriež, ka tārpu tur nav un dažas no konfektēm apēd.

Foto!

Konfekšu pilnu vēderu žurnālists dodas pie Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) speciālistiem ar to pašu konfekšu maisiņu prasīt – ko viņi par tām domā. Tur sākas “jautrība”, jo PVD eksperte, jau aplūkojot iepakojumu vien, saka – tur redzamas gan kožu kāpuru atstātas “sliedes”, gan arī redzami to izkārnījumi…. Uiii…

Ko par to saka Maxima?

Lielveikalu tīkla Maxima pārstāvis Jānis Beseris pauž nožēlu par notikušo un atvainojas pircējiem Maxima vārdā. Viņš apgalvo, ka konfektes pārbaudītas arī citos veikalos, un ar tām viss esot bijis kārtībā.

Ko par to saka ražotājs Laima?

Laima pārstāve pauž, ka tā paša ražojuma konfektes pārbaudītas, un tās konfektes, kas tiek uzglabātas Laima “apcirkņos”, esot bez tārpiem. Tas nozīmējot vienu – konkrētajā Maxima veikalā tās nav atbilstoši uzglabātas. Jāpiebilst, ka pēc tam, kad konfektes nonāk pie tirgotāja, tā uzglabāšana atbilstošos apstākļos ir pilnībā tirgotāja, šajā gadījumā Maxima pārziņā – to nosaka arī Latvijas likumi.

Video!

TOP komentāri

 • S.
 • Dinija Līga Paegle
  +1 +1 0

  Dinija Līga Paegle

  Nu man ar konfektem MIGLE un neatceros, bet laikam VINNIJS PŪKS ir ta bijis,ka apedjau kadas 10 un pec tam ieraugi tarpu un sac vemstities!
 • Elīna Arhangeļska
  +1 +1 0

  Elīna Arhangeļska

  Man arī tā daudzreiz ir bijis MAXIMA veikalā, bet ar citām konfektēm ("Serenāde", turklāt, tas bijis ne vienu reizi vien), ir bijis arī tāds gadījums ar šokolādi "FAZER", kurā ir veselie rieksti, kā arī ar augļiem (ēdu persiku un kad nonācu līdz kauliņam, tajā bija ruds tārps ar brūnām svītriņām, turklāt, viņš bija ar apmatojumu - kādus 4-6cm garš, uz kauliņa bija arī tā oliņas), no tā laika persikus vairs neēdu.. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl