4 komentāri

Nesen atklātā Lielā dzintara koncertzāle Liepājā no ārpuses izskatās patiešām iespaidīgi, taču ne visi par to ir sajūsmā. Tie, kas tur bijuši, jau pamanījušies izteikt savu neapmierinātību ar ēkas nepraktiskumu.

Dodoties uz vienu no Kurzemes galvenajiem tūrisma objektiem, Bez Tabu komanda konstatē, ka vairākas no iedzīvotāju sūdzībām ir bijušas pamatotas. Par spīti saviem izmēriem, 30 miljonu vērtās koncertzāles ārdurvis vizuāli vairāk atgādina ieeju lielveikalā, nevis prestižā kultūras pasākumu vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat nepraktiskums vērojams, skatoties uz iekštelpu griestiem, – būvnieki nav pratuši paslēpt caurules un ūdens sprinklerus, kas rada ne pārāk estētiski baudāmu ainu. Atsevišķs stāsts ir par Lielā dzintara tualetēm, kuru spīdīgā grīda jau tikusi saskrāpēta, bet vienā no kabīnēm, kur idejiski vajadzētu atrasties tualetes podam…, nekā nav.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • liepaja skaista
  +7 +7 0

  liepaja skaista

  ne jau Lielais dzintars ir musus lielaka problema,bet gan bezdarbs un socialais stavoklis Liepaja .Atdodiet mums ostu un fabrikas un mes uzplauksim !!!
 • hmm
  0 0 0

  hmm

  Teikts, ka Dzintars kļūšot par plašu tūrisma objektu. Pēc manas pieredzes, ja nenotiek pasākums vai nav cita iemesla tur atrasties, Jums palūgs doties prom. pašiem liepājniekiem liedz iespēju ēku apskatīt.
 • Jānis
  0 0 0

  Jānis

  Nepatīk man lamāties, bet..... ko var piep....s??? Vai latvietim kādreiz kaut kas būs labi? Nu, ir nepilnības. NU UN? Ir ļoti daudz plusu LDz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl