VIDEO: krievu bagātnieks nopircis tanku un tagad biedē Aizputes iedzīvotājus

40 komentāri
VIDEO: krievu bagātnieks nopircis tanku un tagad biedē Aizputes iedzīvotājus
Foto: ekrānuzņēmums

Aizputes iedzīvotājus pamatīgi satraukusi tanka parādīšanās uz vietējiem ceļiem. Izrādās, – šis kaujas transports pieder kādam turīgam Krievijas pilsonim, kurš mitinās viņiem līdzās.

Daudzi par tanka esamību uzzinājuši no vietējā laikraksta un klātienē to nav redzējuši, taču tas iedzīvotāju satraukumu nemazina. Gandrīz ikviens aptaujātais atzīst, ka kara tehnikas klātbūtne viņu dzīvesvietas tuvumā izraisa neomulīgas sajūtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dodoties uz zemes īpašumu, kur atrodas padomju laiku “monstrs”, Bez Tabu komanda tā īpašnieku nesatiek, taču uzreiz klāt ir teritorijas apsargs. Viņš norāda, ka tanks te patiešām atrodas, taču tā īpašnieks ar to izbraucis vien pāris reizes un šobrīd braucamais esot ieziemots.

Foto:

Lai arī tanka kaujas funkcijas ir likvidētas, ar to joprojām drīkst braukt pa vietējiem ceļiem. Izrādās, ka tā īpašnieks savu lolojumu piereģistrējis kā traktoru, tādējādi viss esot likumiski. Ar šādu kārtību gan nav mierā vietējie iedzīvotāji un policija, kas nolēmusi šo lietu pārbaudīt.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Stingrais
  +7 +7 0

  Stingrais

  Tagad pat divriteni nevar piereģistrēt ja nav atstarotāju! Šaubos vai tas tanks ir aprīkots ar gabarīt lukturiem, tuvās un tālās gaismas lukturiem, bremžu signāla lukturiem, pagriezienu un avārijas signāla lukturiem... Kaut kāds Sviests!
 • Rihards Vecvagars
  +7 +7 0

  Rihards Vecvagars

  Raidījuma veidotāji varēja takš atrast kādu adekvātu Aizputnieku ko intervēt , citādi izskatās kā Aizputē ir tikai depresīvi un garīgi slimi iedzīvotāji, kam bails no paša pirdiena.Bet ja nopietni tad ir prieks ka Aizputē ir tāds tūrisma pievilināšanas objekts kā piemeram tanks. Vismaz ir pie kā aci piesiet.
 • Agris Bergmanis(Adžuks)
  +6 +6 0

  Agris Bergmanis(Adžuks)

  Varbūt kāds latviešu bagātnieks var nopirkt granātu!Tad būtu miers!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl