VIDEO: krāpnieki Jelgavā gribēja pārdot zagtas mantas, bet uzķērās uz Alberta Dintera

25 komentāri
VIDEO: krāpnieki Jelgavā gribēja pārdot zagtas mantas, bet uzķērās uz Alberta Dintera

Jelgavā vietējos jau kādu laiku nomoka tumsnēji krāpnieki – viņi nāk klāt cilvēkiem uz ielas, piedāvā iegādāties dažādas mantas, pat tad, ja saņem atteikumu, liek tās rokās, prasa naudu, kā arī apzog. Raidījuma Bez Tabu komanda devās uz Jelgavu, lai paši savām acīm pārliecinātos, kas tur notiek!

Šīs nedēļas sākumā raidījums Bez Tabu gan savā Facebook profilā, gan portālā Skaties.lv aicināja atsaukties tos skatītājus, kuri Jelgavas pusē ir manījuši melnīgsnējus cilvēkus, kuri uz ielām mēģina pārdot nezināmas izcelsmes drēbes un smaržas. Jāsaka liels paldies tiem, kuri atsaucās, iesūtīja pašu uzņemtos videomateriālus – dažos no tiem redzams, kā krāpnieki un zagļi darbojas.

Jelgavā žurnālistam Albertam Dinteram nav ilgi jāgaida, kad uz ielas viņam nāk klāt divi vīrieši un pieklusinātā balsī piedāvā iegādāties it kā Dolce Gabana smaržas par 25 eiro. Žurnālists sāk ar vīriešiem sarunu, un, kad abi saprot, ka labi nebūs, tad mēģina doties prom, un tad sākas pats “jautrākais” – žurnālists sazinās ar policiju, neatstājas no abiem vīriešiem un viņiem seko! Jāsaka, ka viņam izdodas lieliski, un, kad atbrauc policija, vainīgais tiek noķerts.

Skaties foto!

 

Video!

Taču ar to šis stāsts nebeidzas, jo žurnālists ir apņēmības pilns notvert arī otru krāpnieku. Pilsētas laukumā viņš no vietējiem uzzina, ka tumsnējie ļaudis jau sen gandē vietējiem dzīvi un ir apkrāpuši vai apzaguši ne vienu vien. Pilsēta nav liela, un drīz vien Bez Tabu komanda ierauga arī otru vīrieti. Kas notiek turpmāk? Skaties video!

Video!