VIDEO! Bez Tabu pieķer policista auto, kas jau trīs gadus nav izgājis “tehnisko”!

16 komentāri

Gogoļa ielas iedzīvotājs norāda, – pagalmā regulāri iebrauc kāda automašīna, kurai tehniskā apskate beigusies pirms 3,5 gadiem! Izrādās – kāds pārsteigums – auto, visticamāk, pieder policijā strādājošam cilvēkam!

Klaji tiek pārkāptas visas normas, kas ir spēkā Latvijas teritorijā. Transportlīdzeklis netiek kontrolēts, un arī – par to netiek maksāts nodoklis.

Bez Tabu noskaidro, ka 29 gadus vecās automašīnas īpašniekam ir sakrājies vairāk nekā 300 eiro transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa parāds.

Foto

Auto eksperts Uģis Vītols norāda, ka izmantot automašīnu, kas nav izgājusi tehnisko apskati, satiksmē ir pilnīga bezatbildība. Turklāt automašīnas savešana kārtībā nemaz nemaksā dārgi; teju 30 gadus vecā Audi detaļas ir lētas – no pieciem līdz 15 eiro.

Turklāt fakts, ka šādi rīkojas policists, degradē visu sabiedrību – ja reiz cilvēki, kam būtu jārāda piemērs sabiedrībai, pats klaji pārkāpj likumu, uzskata auto eksperts.

Lai arī sieviete, kas pieskrien pie auto, raidījumam Bez Tabu apgalvo, ka automašīna stāv un netiek izmantota satiksmē, Bez Tabu spēkratu piefiksē divās dažādās pagalma vietās. Sieviete tikmēr melo, ka automašīna ir mainījusi savu atrašanās vietu, jo tā esot pārstumta. Kundze noliedz, ka strādā policijā un saka, ka par automašīnas likteni interesējas, jo ir vietējā iedzīvotāja, taču vēlāk sievieti Bez Tabu pamana jau policijas iecirknī.

Video!

TOP komentāri

 • Juris
  +8 +8 0

  Juris

  Pārbaudiet auto HC6906 (zaļas krāsas šarāns). Brauc policists, katru ceturto diennakti šī mašīna stāv pie Kurzemes iecirkņa. Brauc no Ķekavas puses. Pēdējā tekniskā ieta 2011.gadā!
 • Ronalds Refelds
  +7 +7 0

  Ronalds Refelds

  Ne policisti, bet krāni, viens otru piesedz, ja taa klaji var paarkaapt likumu, tad lai atvadas no sava amata. LV mafija vien valda, saakot ar politiku un viisaam paareejaam valsts iestaadeem.
 • kaķis Pelei
  +7 +6 -1

  kaķis Pelei

  Tu vispār sajēdz,ko rună?
  Par kādām algām,bērniem,degvielām utt Tu cepies?Vai policistiem vienīgajiem ir mazas algas?Un ko tad darīt tiem pārējiem-arī braukt bez TA?Domā ko raksti.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl