6 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītāji iesūtījuši attēlus, kas fiksēti dažādās dienās – un tur redzams, ka Ventspils prokuratūras, Zemesgrāmatas nodaļas un Drošības policijas darbinieki novieto automašīnas “zem zīmes”. 

Piemēram, Bez Tabu novēro, – kāds kungs novieto spēkratu aiz krustojuma, kur uzstādīta identiska aizlieguma zīme, un tieši šeit gan grēko arī citi apmeklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkaimes iedzīvotāji ziņo – iepriekš minēto iestāžu darbinieki likuma priekšā esot, tā teikt, vienlīdzīgāki par ierindas ventspilniekiem. Bez Tabu novēro – patiesi dažām automašīnām, kas tur ir novietotas, garām pabrauc policijas ekipāža, taču nekāda darbība neseko.

Foto

Tātad situācija ir šāda: aiz ceļazīmes ir krustojums, kas atceļ zīmes darbību. Tāpēc policija viņus nesoda. Ja iebrauc no ielas otras puses, tur uzstādītā ceļazīme gan darbojas. Taču šeit strādājošie ir attapīgi: apgriežas pretējā virzienā tuvējā šķērsieliņā un “noparkojas” ar spēkratu priekšgalu pareizajā un atļautajā virzienā, skaidro policisti, norādot, ka zīmes nav sakārtotas.

Taču viens un tas pats ielas posms, un jāvaicā – kāda starpība no kuras puses iebrauc un “parkojies”? Vietu aizņem jebkurā gadījumā.

Jācer, ka skaidrība tiks ieviesta un ceļazīmes, ja reiz atļauts “parkoties”, tiks demontētas.

Video!

TOP komentāri

  • Inese
    +1 +1 0

    Inese

    Atsaucos uz Jūsu sagatavoto sižetu, kuru raidījāt 31.03.2016. par Ventspils Municipālo policiju un prokuratūras, drošības policijas visatļautību atstāt savus auto neatļautā vietā. Vēlos pastāstīt savu pieredzi. Kādā jaukā vasaras sestdienā vīrs devās pakaļ man un mūsu trešajam bērniņam uz Ventspils slimnīcu, lai vestu mūs mājās. Tā kā zinu, ka tā ir pēdējās reize, kad tur atrodos, gribēju, lai tas notiktu skaisti. Tika izpušķota mašīna ar baloniem un lentēm. Bet ielas pusē brīvu stāvvietu nebija, izņemot 2 invalīdu stāvvietas. Nu tad vīrs invalīdu stāvvietā iebrauca tā, ka puse mašīnas bija stāvvietā, bet otra uz akmens norobežojuma. Kad nācām jau visi kopā uz mašīnu, mūs sagaidīja nepatīkams pārsteigums - kvīts no MP ar ziņu, ka jāierodas dežūrdaļā. Biju ļoti dusmīga, jo viņi taču redz, ka mašīna izpušķota, tātad pēc bērniņa atbraukuši un ne jau uz visu dienu tā atstās mašīnu, bet uz 20 min. Ierodoties pie dežuranta, paskaidroju, ka mašīnu uz neilgu laiku atstāju tur, nevis tālākajā stāvvietā, jo man bija veikts 3.ķeizargrieziens, ko dokumentāli pierādīju, un grūti garus gabalus vēl iet. Uz ko man atbildēja, ka 3. ķeizargrieziens vēl nenozīmē invaliditāti, tāpēc mums tur nav tiesības pat pusmašīnu atstāt. Teicu, ka esmu vainīga un visu saprotu, taču viņi tak var reizēm izdarīt izņēmumus, otrā stāvvieta bija brīva. Uz to man atbildēja, ka tādā gadījumā iedzīvotāji vainotu MP, ka viņi slikti strādā. Un ko mēs izsecinām no šī sižeta? Prokuratūras un drošības policijas darbinieki, apmeklētāji var zem zīmes atstāt savus auto, bet ģimene, kas atbraukusi pakaļ savai atvasei, tiek kaunināta.
  • 1%
  • otto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl