Ventspilī prokuratūras, zemesgrāmatas un policijas darbinieki novieto auto “zem zīmes”?

6 komentāri
Ventspilī prokuratūras, zemesgrāmatas un policijas darbinieki novieto auto “zem zīmes”?
Ekrānuzņēmums

Raidījuma Bez Tabu skatītāji iesūtījuši attēlus, kas fiksēti dažādās dienās – un tur redzams, ka Ventspils prokuratūras, Zemesgrāmatas nodaļas un Drošības policijas darbinieki novieto automašīnas “zem zīmes”. 

Piemēram, Bez Tabu novēro, – kāds kungs novieto spēkratu aiz krustojuma, kur uzstādīta identiska aizlieguma zīme, un tieši šeit gan grēko arī citi apmeklētāji.

Apkaimes iedzīvotāji ziņo – iepriekš minēto iestāžu darbinieki likuma priekšā esot, tā teikt, vienlīdzīgāki par ierindas ventspilniekiem. Bez Tabu novēro – patiesi dažām automašīnām, kas tur ir novietotas, garām pabrauc policijas ekipāža, taču nekāda darbība neseko.

Foto

Tātad situācija ir šāda: aiz ceļazīmes ir krustojums, kas atceļ zīmes darbību. Tāpēc policija viņus nesoda. Ja iebrauc no ielas otras puses, tur uzstādītā ceļazīme gan darbojas. Taču šeit strādājošie ir attapīgi: apgriežas pretējā virzienā tuvējā šķērsieliņā un “noparkojas” ar spēkratu priekšgalu pareizajā un atļautajā virzienā, skaidro policisti, norādot, ka zīmes nav sakārtotas.

Taču viens un tas pats ielas posms, un jāvaicā – kāda starpība no kuras puses iebrauc un “parkojies”? Vietu aizņem jebkurā gadījumā.

Jācer, ka skaidrība tiks ieviesta un ceļazīmes, ja reiz atļauts “parkoties”, tiks demontētas.

Video!

6 komentāri