Vecbebros uzbūvēta “episka” publiskā tualete, kuras durvis vienmēr ir ciet… Ko nu?

9 komentāri

Kaut kādu iemeslu dēļ esi nonācis Vecbebru centrā un pēkšņi tevi pārņem nepārvarama vēlme atviegloties… Kā oāze tuksneša vidū parādās publiskā tualete, taču nekā – tās durvis ir slēgtas. Ko nu darīt?

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka leģendāru statusu iemantojusī mazmājiņa ir uzbūvēta jau gadu, taču arī tikpat ilgu laiku tās durvis parastajiem iedzīvotājiem ir slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas gan neatrisina vēlmi atviegloties, un vienīgā iespēja, kur to izdarīt legāli, ir Vecbebru nomalē esošajā koka būdiņā. Vietējās pašvaldības pārstāvji solās, ka arī modernā publiskā tualete tikšot pieslēgta kopējam kanalizācijas vadam jau tuvāko mēnešu laikā.

Foto

Video

TOP komentāri

 • xxxx
 • Tikai es.
  +2 +2 0

  Tikai es.

  Daļēji varētu piekrist Danielai,bet kā lai viņi raksta par labo ja neviens viņiem to nepastāsta.Viņi jau stāsta tikai to ko tauta lūdz.Šoreiz cilvēks pamanijis tualetes slēgtās durvis ne bērnu laukumiņu.Es arī dzīvoju netālu no centra Vecbebros.Ja godīgi nemaz nenojautu,ka tâs durvis slēgtas,jo savu puisīti nevedu uz to rotaļu laukumiņu spēlēties.Protams vestu ja tur nesēdētu studenti vai centra onkas ar šmigu rokas..Kā lai paliela tadu vietu un lūdz lai raksta par to?
 • bube
  +1 +1 0

  bube

  Citeshu tevi pashu- "Kaarteejo reizi tikai pieraadaam cik latvietis ir laimiigs ja var pasuudzeeties, paiideet un pasuukstiities par visu "

  neraudi, bet priecajies par tualetem kuras aprili pieslegs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl