Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. novembris

Fricis, Vikentijs, Vincents

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba kolēģu un uzņēmuma struktūru savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vērsim

Ja gribi kādu īpaši pārsteigt, turi to noslēpumā un lieki nepļāpā. Turies un paļaujies uz vecām un pārbaudītām vērtībām. Jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā smalki uzsverot savus sasniegumus.

Horoskops dvīņiem

Tev liksies, ka attiecību frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības, ka esi spējīgs kādu saviļņot.

Horoskops vēzim

Drūmās domas atkāpjas, tas nenozīmē, ka uzreiz būtu jāierokas rutīnas darbos. Šodien vari atļauties panašķoties un paspēlēties ar radošām idejām. Nelieli uzmanības apliecinājumi kādam dārgam cilvēkam iepriecinās jūs abus.

Horoskops lauvai

Šodien kārtosi naudas lietas – kādi nenomaksāti rēķini, piemirsti parādi atkal par sevi atgādinās. Iespējams, kāds lūgs tavu finansiālo atbalstu vai vienkārši palīdzību. Neatsaki, un centies palīdzēt kaut vai ar mazumiņu vai uzmundrinošu vārdu.

Horoskops jaunavai

Spriedze iet mazumā, bet var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas. Nezaudē galvu, ja nu vienīgi nedaudz, un turies rāmjos demonstrējot savu intelektuālo un fizisko pievilcību.

Horoskops svariem

Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams atradīsi kādu sen kārotu vai ilgi lūkotu lietu vai informāciju. Ja atrodi piemērotu dzīvokli vai nekustamo īpašumu, rezervē nekavējoties.

Horoskops skorpionam

Būsi tendēts uz mierīgu procesu vērošanu, nevis uz aktīvu dalību tajos. Laika sajūta šodien var būt mānīga un, vienubrīd, vari attapties ar degošu stafetes kociņu rokās vai apjaušot lietas svarīgumu, kad jau ir par vēlu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams kāds formālāks pasākums, kas ne pārāk aizraus, bet tajā var uzplaiksnīt romantiskas vibrācijas. Varēsi pavingrināties flirtēšanas mākslā vai vienkārši baudīsi vienreizējo spēles sajūtu.

Horoskops mežāzim

Šodien izdzīvošanas instinkti mudinās tevi veikt visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus un neļaus riskēt dēļ kaut kādiem jauniem vilinājumiem un personīgās brīvības apliecinājumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Lai darbā izvilktu šo personīgās spriedzes brīdi, jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā neuzkrītoši uzprasoties pēc uzslavas.

Horoskops zivīm

Darbā nebaidies uzticēt kādam savu pienākumu daļu. Mīlestības un harmonijas jomā dominēs savstarpējās pievilkšanas stihiskie dabas spēki, radot situācijas, kurās uzšķiļas pirmatnējā uguns dzirksts.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Spēle - Vārdu Mudžeklis

Cik daudz vārdus spēj atminēt Tu? Pārbaudi savu vārdu krājumu un uzspēlē “Vārdu mudžekļa spēli”! Ja pareizi atminēsi vārdu, tas parādīsies zaļā krāsā, bet, ja kāds no burtiem parādās dzeltenas krāsas lauciņā – burts ir atrodams vārdā, bet neatrodas pareizajā vietā. Toties, ja kāds no burtiem parādās baltas krāsas lauciņā, tas nozīmē, ka tāda burta dotajā vārdā nebūs. Nekā sarežģīta!


Konkurss par balvu noslēdzies - paldies visiem, kuri piedalījās! Apsveicam uzvarētāju: Anita S.! Ar tevi sazināsies Skaties.lv komanda!

Lai gan konkurss ir noslēdzies, Tu tāpat vari pārbaudīt savas spējas un mēģināt atminēt "Vārdu mudžekli"!

Pārbaudi savu vārdu krājumu un uzspēlē “Vārdu mudžekļa spēli”!

Spēles būtība: Tev ir jāatmin piecburtu lietvārdi, jā - tikai lietvārdi, kas sākas ar attiecīgo burtu, ko Tev piedāvā spēle.


Ja atmini vārdu :

  • ar 1. mēģinājumu – iegūsi 500 punktus;
  • ar 2. mēģinājumu – 400 punkti;
  • vārdu ar 3. mēģinājumu – 200 punkti;
  • vārdu ar 4. mēģinājumu – 100 punkti;
  • ar pēdējo 5. mēģinājumu – 50 punkti.

Ja pareizi atminēsi vārdu, tas parādīsies zaļā krāsā, bet, ja kāds no burtiem parādās dzeltenas krāsas lauciņā – burts ir atrodams vārdā, bet neatrodas pareizajā vietā. Toties, ja kāds no burtiem parādās baltas krāsas lauciņā, tas nozīmē, ka tāda burta dotajā vārdā nebūs. Nekā sarežģīta!


Esi gatavs izaicināt sevi?

SĀKT