Vārds pret vārdu! Jaunieši atstāj “mikriņā” somu, šoferis saka – nekādu mantu tur neesot bijis

4 komentāri

Atgriežoties Latvijā no ārzemēs pavadītām brīvdienām, jaunieši iekāpj Rīgas Mikroautobusus satiksmes 222. busiņā, ar kuru nokļūst centrā. Pēdējā pieturā – pie Centrālās stacijas – jaunieši izkāpj, un drīz vien saprot, ka palikuši bez mugursomas.

Jaunieši sazinās ar Rīgas Mikroautobusu satiksmi, un saņem atbildi, ka šoferim ir beigusies maiņa un viņš vairs nav sasniedzams. Jauniešu teiktais neiet kopā ar uzņēmuma pārstāves skaidroto. Rīgas Mikroautobusu satiksmes pārstāve norāda, – tajā pašā vakarā viņi sazinājušies ar visiem šoferiem, kas braukuši minētajā maršrutā. Viņiem jautāja informāciju, vai pēc darba dienas beigām netika atrasta minētā mugursoma – šoferis sacīja, ka nekas nav atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferis esot kategoriski noliedzis, ka “busiņā” soma palikusi. Somā atradās dators, fotoaparāts un citas personīgas mantas.

Foto

Uzņēmumā saka, ka nav pamata apšaubīt šofera godprātību, jo līdz šim gadījumi, kad šoferi piesavinās pasažieru mantas, nav bijuši.

Šajā gadījumā ir vārds pret vārdu – jaunieši nevar pierādīt, ka soma palikusi “busiņā”, bet šoferis – ka tās tur nav bijis.

Mikroautobusā nav videonovērošanas kameru.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl