4 komentāri

Atgriežoties Latvijā no ārzemēs pavadītām brīvdienām, jaunieši iekāpj Rīgas Mikroautobusus satiksmes 222. busiņā, ar kuru nokļūst centrā. Pēdējā pieturā – pie Centrālās stacijas – jaunieši izkāpj, un drīz vien saprot, ka palikuši bez mugursomas.

Jaunieši sazinās ar Rīgas Mikroautobusu satiksmi, un saņem atbildi, ka šoferim ir beigusies maiņa un viņš vairs nav sasniedzams. Jauniešu teiktais neiet kopā ar uzņēmuma pārstāves skaidroto. Rīgas Mikroautobusu satiksmes pārstāve norāda, – tajā pašā vakarā viņi sazinājušies ar visiem šoferiem, kas braukuši minētajā maršrutā. Viņiem jautāja informāciju, vai pēc darba dienas beigām netika atrasta minētā mugursoma – šoferis sacīja, ka nekas nav atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferis esot kategoriski noliedzis, ka “busiņā” soma palikusi. Somā atradās dators, fotoaparāts un citas personīgas mantas.

Foto

Uzņēmumā saka, ka nav pamata apšaubīt šofera godprātību, jo līdz šim gadījumi, kad šoferi piesavinās pasažieru mantas, nav bijuši.

Šajā gadījumā ir vārds pret vārdu – jaunieši nevar pierādīt, ka soma palikusi “busiņā”, bet šoferis – ka tās tur nav bijis.

Mikroautobusā nav videonovērošanas kameru.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl