Lieldienas ir īstais brīdis, kad sākt rūpēties par savu vasaras ideālo augumu!

1 komentārs

Ola kā viena no sastāvdaļām minēta vairāku diētu receptēs. Uztura speciāliste raidījumam Bez Tabu apliecina, ka ne veltīgi, jo tas ir ļoti augstvērtīgs produkts. Tomēr, pastāv milzu atšķirība starp lauku olām, kuras perētas brīvībā un lielveikala olām!

Veikala olas satur daudz holesterīna, un cilvēkiem ar sirds  asinsvadu slimībām tas neesot tas labākais. Viena no pazīstamākām ir olu/apelsīnu diēta. Vispirms jāizvēlas dienas deva – viena ola, viens apelsīna, vai divas olas, divi apelsīni, vai trīs olas un trīs apelsīni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad šāda porcija jānotiesā trīs reizes dienā. Diēta sola: trīs dienās atbrīvoties no 3 kilogramiem.

Olās ir olbaltums, tas paātrina vielmaiņu un tā rezultātā iekustas visi procesi mūsu ķermenī, un cilvēkam ir vieglāk zaudēt svaru. Apelsīnos ir nedaudz ogļhidrāti un cukurs, kas savukārt sniedz enerģiju, tādējādi cilvēks var šīs dienas izturēt!

Protams, uztura speciālisti ir pret tā sauktajām mono diētām, kuru ēdienkartē dominē viens produkts, jo tās nevar nodrošināt organismam visas nepieciešamās uzturvielas!

Olu/ apelsīnu diētu izmēģināja arī Bez Tabu korespondente Baiba Runce!

Kā viņai veicās? Skaties video!

Foto

 

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl