Vandalisms Rīgas Meža kapos – ģimenes kapu vietai nozagtas granīta apmales!

Komentāri

Māra pirms diviem gadiem uzvarēja smagā cīņā ar vēzi un atguva no valsts par ārstniecību samaksāto naudu, ko kā pateicību Dievam ieguldīja māsas, mātes un vecvecmammas kapa vietās Rīgas Lielajos meža kapos, uzstādot dārgas granīta apmales.

Diemžēl pēc neilga laika granīta apmales nozagtas. Ļaundari slēpuši pēdas, tiesa, kas pārsteidzoši, tās vedušas uz nelielo ieeju kapsētas nomalē, bet gan centrālā kapsētas platā ceļa virzienā, kas savukārt ved līdz pat centrālai ieejai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie centrālās ieejas izvietots arī kapsētas kantoris, kur arī kamera. Kapsētas kantoris par to nav atbildīgs. Galvaspilsētas kapsētu pārvaldē zināmi jau seši zādzību gadījumi no kapsētām šogad.

Par zādzību no Māras radu kapa kopām uzsākta krimināllieta. Pieprasīti video novērošanas ieraksti, tiesa likumsargs šaubās, ka ļaundari būtu apmales nesuši caur centrālo ieeju, kur vēro kamera.

Kapu apmales gan zogot reti, un pēdējo trīs gadu laikā vismaz Rīgas ziemeļu iecirknī to zagļus nav izdevies notvert. Cita veida zādzības gan nereti izdodoties atklāt.

Tāpat dažādas metāla, bronzas daļas tiek uzietas metāla pieņemšanas punktos. Līdz ar to secināms, ka esam aizdzīvojušies tiktāl, ka pat ņem no mirušajiem. Bet nu pēc šīs zādzības Māras ģimene pārliecinājusies, ka ģimenē aizvien jūt saikni ar aizgājušajiem tuviniekiem, jo viņi brīdinājuši.

Video

Lasi vēl