Valsts ierēdnis apzināti uzkrājis vairāk nekā 6000 eiro lielu komunālo parādu

5 komentāri

Daudzdzīvokļu ēkas iedzīvotāji labiekārtojuši tuvāko apkārtni, un viņu plānos ir vēl vairāki darbi, taču to īstenošanu kavē kāds iedzīvotājs, kurš apzināti iekrājis pamatīgu parādu.

Nama iedzīvotājs par apsaimniekošanas un komunālajiem pakalpojumiem parādā ir 6000 eiro.

Namu apsaimnieko iedzīvotāju izveidota biedrība. Minētais kungs apdzīvo četru istabu dzīvokli un pērn pirmais lūdza uzsākt apkures sezonu.

Ņemot vērā ievērojamo parādu, biedrība vērsusies tiesā. Iedzīvotāji stāsta, ka vīrietis tiesā solījies parādu atmaksāt. Savu solījumu viņš pildījis, bet summa, ko ik mēnesi viņš atmaksā, ir smieklīga – 5 eiro.

Bez Tabu raidījuma komandai izdodas norunāt tikšanos ar nama iedzīvotāju norādīto parādnieku. Kungs strādājot Izglītības kvalitātes valsts dienestā par vecāko inspektoru.

Pats vīrietis atzīst, ka rēķinus par apkuri nav maksājis jau pusotru gadu, tomēr savu vainu neatzīst, jo uzskata, ka neesot nevienam parādā.

Video

TOP komentāri

 • profils
  +7 +7 0

  profils

  "Kas arī bija jāpierāda!", kā ir sacīts - šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES "valstī" "eurolatvānijā" kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU "revolucionāro pārliecību".

  Patiesībā - tā dēvēto "masu informācijas līdzekļu" truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie "noziedznieki", kā arī dažādi publiski "fōnā sprediķojoši universāl.eksperti" (t.sk. juridiski analfabētiski "medijķēķa šinderi" u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" zombijfani), kuriem par aktuālo tēmu NAV pat aptuvena nojausma, par pienācīgu kompetenci / kvalifikāciju - pat i nerunājot.

  Jo - vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamajos noziegumos u.c. taml. IT KĀ "sabiedriski jūtīgās" (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai "aktuālās") situācijās iesaistītajiem, gan arī jebkuriem citiem "publicitātes objektiem", nodara tā dēvētie "masmēdekļi" / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie "žurnālisti". Vai pat, arvien masveidīgāk - vienkārši jebkuri pašnominēti "viedokļu līderi", tipiski pseido "intelektuāļi" u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti "morālētiski orientēto pa(u)dumu" regulārai (ie)ķēzīšanai.

  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie "portāli, vortāli, platformas, agregatori" un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie "audiovizuālie" (TV / radio) "masu (DEZ)informācijas līdzekļi". Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no "neidentificētu info avotu" (galvenokārt jau - dažāda izdzimuma un institucionālās piederības "atbildīgo amatpersonu") netīri dzeltenajām "noplūdēm". Un kuros parazitējošie tā dēvētie "žurnālisti" apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem - klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem "izstrādes objektiem". Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju. Par kuras nesankcionētu publiskošanu, savukārt, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

  Ir taču sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"
 • deputāts?
  +2 +2 0

  deputāts?

  Internetā lasāma Dārznieka kunga devīze, startējot kā deputāta kandidātam no partijas "No sirds Latvijai": "Izglītība un apgaismība nav apvelkamas kā jaunas drēbes, ko kāds cits pašūdinājis. (Kronvaldu Atis). Mums jāveido tāda izglītības sistēma, kurā izglītības uzdevums ir mērķtiecīgi attīstīt katra individuālās spējas, lai ikviens spētu aktīvi veidot savu dzīvi (karjeru), lai vispusīga izglītība būtu tas izšķirīgais faktors, kas spēj nodrošināt savu un citu labklājību. Gudru tautu viltus pravieši nevar pievilt un izkalpināt." Tiešām no sirds...
 • Šlesers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl