Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā radušās aizdomas par nelegālu skaistumkopšanas salona darbību!

Neatkarīgi no tā, ka Covid-19 pandēmijas laikā skaistumkopšanas saloniem ir aizliegums darboties, sociālajos tīklos pieejamā informācija rosina domāt par kaut ko citu. Klientēm ir iespējams pieteikties uz dažādām skaistumkopšanas procedūrām kā modelēm, tomēr pakalpojuma cena ir nemainīga kā pirms aizlieguma. Dodamies uz salonu, lai pārliecinātos, vai ir iespējams pieteikties uz skropstu laminēšanas procedūru.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • korn

  korn

  Nav nekādu jēdzīgu paskaidrojumu par tematu kāpēc frizēties var, bet visu pārējo nē. Viss tieši tāpat - pēc pieraksta, maskā, kaskā, dezinfekcijā iekšķīgā un ārējā... Lai tautu sarīdīt? Lai nolaist pa burbuli biznesu? Lai būtu vairāk izmisušo? Valdība vien sev naski pieliek naudiņas. Pārējie var iet ieskrieties. Tā i dzīvojam.
 • Pandemija

  Pandemija

  Pilnīgi piekrītu Nu nu. Būs par ko maizīti pandēmijas laikā nopirkt. Nevajadzēs lieki tērēties skaistuma karalienēm.
 • Out Sider

  Out Sider

  Un kad sàks sodìt pašus deputàtus par neizdarìbu,melošanu naudas izzagšanu,shèmošanu un visàm tàm viņu prèmijàm,a??
  No kà cilvèkam pàrtikt,redziet-nedrìkst stràdàt,dodiet tad naudu tàpat,maitas!!!!!!!
  • Inese

   Inese

   Pareizi dara, kā strādā. Visiem ēst vajag, zb ar tiem debīlajiem ierobežojumiem
 • Nu nu

  Nu nu

  Savas rokas un apakšpuses pašas varat sakopt un noskūt. Primadonnas.
 • Kaspars

  Kaspars

  Mau..kas žurnālisti, ko bāž savu degunu tur kur suns savu daiktu nebāž.
  Stukači tagad godā celti. Bet pag gan pienāks arī viņu laiks, galvenais piefiksēt kuri tie ir.
 • Juris

  Juris

  Tādi ir tie cilvēki, kas stukačo! Viņi kad ir pasūdzējušies, tad jūtas slaveni un domā ka tas ir labi. Cilvēkiem vajag naudu, lai var samaksāt maksājumus! Lai tad ļauj cilvēkiem nemaksāt komunālos maksājumus. Ja kādu mēnesi nesamaksās, tad uz reizi sak dzenāt.
 • Juris

  Juris

  Ko var sūdzēties, lai strādā cilvēki! Frizētavas nestrādā, skaistum saloni nestrādā bet zobārsti strādā. Tad jau tiem arī zobarstiem nevajag ļaut strādāt. Zobārsti tagat pelna labi, čekus nedod, un kad čeku paprasa, tad cenu paceļ. Šefs saka, lai matus apgriež, jo viņam nevajag tādus noaugušus, jāiet pie frizieriem uz mājām. Frizieriem un skaistum kopšanas saloniem vajadzēja ļaut strādāt. Zobārstiem arī ļautu strādāt, bet lai neprasa bargu naudu! Par zobu izraušanu 55€.
 • Marianna

  Marianna

  Es arī biju dzīvoklī, 3 reizes vairāk samaksāju, lūdzos lai paņem,un arī gaidījām trīs lūdzējas kopā. A boss mani aizdzina sākopties, teica lai darbaa nerādos.
 • Vajag vaksaciju

  Vajag vaksaciju

  Ar pie meistares uz dzīvokli atskreju, ūsas izaugušas. Veicu virslupas vaksaciju, uzacu korekciju. Sēdējām, gaidījām koridoraa piecas meitenes, visas aizaugušas, dzeram teju, plapajaam, atnākšu vēl yz bikini vaksaciju, jau sarunāju.
 • Pilnigi riebj

  Pilnigi riebj

  Ko var nidet ārā to skaistumkopsanas sfēru! Frizieri drīkst strādāt,a manikīri nē. Viņi tak aiz stikla! Blin! Un vēl kāda sucka nosudz....Skauž ka cilvēks sev maizi nopelnīs. Man tikai ļoooooti interesē jautājums-kur ministrienes kopj savas rokas kad viss ir aizliegts?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!