Komentāri

Saņemta satraucoša ziņa no Valmieras tehnikuma skolēniem – viņi ir uztraukušies par savu drošību. Novembrī tikusi atklāta viņu jaunuzceltā skola, bet notiek dažādas ķibeles.

Vairākās vietās – gan dienesta viesnīcas pēdējā stāvā, gan aktu zālē – no griestiem krīt plāksnes, un šā iemesla dēļ pat atcelti vairāki mēģinājumi. Uz sienām novērojamas plaisas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolēni ziņo, ka regulāri skan trauksmes signalizācijas, bet par iemeslu neviens paskaidrojumus nesniedz.

Skolēni raksta, ka viņi vēlētos, lai kāds veiktu pārbaudes un pārliecinātos, ka nav draudi viņu drošībai. Raidījuma Bez Tabu komanda devās uz Valmieru skaidrot, kas tur notiek!

Skolas personāls ir atsaucīgs un labprāt izrāda problemātiskās vietas – acīmredzot arī tehnikuma darbiniekiem biežie trauksmes signāli sagādā galvassāpes.

Skola būvēta par Eiropas Savienības līdzekļiem, būvnieks ir uzņēmējs Merks. Lielajā aukstumā radās piesalums pie caurulēm, sakrājās kondensāts un kādā savienojuma vietā ūdens atrod noplūdes vietu. Būvnieki neuzņemas vainu, jo cauruļu siltināšana neesot bijusi projektā. Saimniecības pārzinis pauž, – februāra laikā visas nepilnības tiks novērstas.

Tehnikuma pārstāvji akcentē, ka atrasties ēkā nav bīstami.

Interesanti, ka arī Būvvalde šo projektu, kas tagad sagādā problēmas, ir apstiprinājusi.

Video!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 44

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl