1 komentārs

Pirmkārt, lai doties pirtī ir jāsāk ar mērķa apzināšanu – ko tu gribi no šīs pirts? Pirts eksperti uzskata, ka visu pamatu pamats ir veselība. Nav veselība, nav arī prieka. Pirts rituāls atjauno cilvēka ķermeni ne tikai fiziski, bet arī garīgi.

Skrubēšana, klūgu slotiņas, latviešu tautas dziesmu skaitīšana palīdz pilnībā atbrīvot prātu, savukārt, augstā piets temperatūra aizbiedē visus baciļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nonācām pie secinājuma, ka viss slēpjas galvā. Pirts varētu būt vieta, kur tu vari atbrīvot savu galvu. Vieta, kur tu vari atslēgt savas domas. Mūsu ķermenim ļoti patīk pašam visu sakārtot. Cilvēki bieži vien ar savām domām uzliek sev “blokus”, un tad netiek tiem pāri, taču pirtī var atslēgt prātu!

Tā par pirts rituāliem izsakās pieredzējuši pirts eksperti. Abi pirtnieki nav slimojuši jau vairākus gadus un šo veselības formulu māca arī citiem. Pirts rituāls ietver sevī dažādus ķermeņa rūdīšanas veidus, piemēram, uz karstas lāvas izbaudot aukstus ūdens pilienus. Tas, savukārt, ļoti labi uztur asinsriti.

 Skaties un iedvesmojies pirts rituālam arī Tu!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl