3 komentāri

Visai ierasts skats pilsētās, kurām cauri vijas dzelzceļa sliedes, – gājēju pāreju ir aizšķērsojis kārtējais kravas vilciens. Ko darīt – riskēt vai meklēt apkārtceļus?

“Latvijas Dzelzceļš turpina iepriecināt. Juglas stacijas teritorijā bloķē pat oficiālāku par oficiālu gājēju pāreju. Regulāri un droši. Štrunts par cilvēku tiesībām brīvi pārvietoties. Apstādina kravas vagonus uz pārejas, un dari, ko gribi – kaut lien zem vagoniem vai lec pāri. [..] Vai nav pietiekami labs temats, jo vēl nav līķu?” vaicā kāds raidījuma skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sastaptie vietējie iedzīvotāji atzīst, ka šāda situācija nav gluži normāla, turklāt nākamā “legālā” vilciena pāreja atrodas vairāku simtu metru attālumā, kas noteikti var sagādāt raizes maziem bērniem un pensionāriem, kā arī tiem, kam jāsteidzas.

Foto

Video

TOP komentāri

 • dzelzceļnieks
  +1 +1 0

  dzelzceļnieks

  ja dzīvo pie dzelzceļa tad ar to ir jārēķinās, nevis kā mazai apbižotai meitenei jāskrien uz tv žēloties. mīkstais!
 • Egils Turks
  +1 +1 0

  Egils Turks

  Paldies, Bez Tabu, par iesaistīšanos. Maz cerību, ka kaut kas mainīsies, bet vismaz izjutu zināmu gandarījumu, ka tas pīļu dīķis tika mazliet patramdīts. Citādi tas aziātisms tiešām tracina - tu dodies, teiksim, uz teātri, bet tev priekšā noliek sastāvu uz stundu! Un trakākais, ka, kā smejies, bez komentāriem, bez iespējām kādam pajautāt, cik ilgi tas turpināsies utt.
 • Janka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl