1 komentārs

Acīgās Bez Tabu komandas redzeslokā nonākusi kāda mājaslapa, kas piedāvā samazināt degvielas patēriņu automobilim. Vai tāda laime maz iespējama? Bez Tabu dodas to noskaidrot!

Tiek solīti šādi uzlabojumi – piemēram, ja šoferītis mēnesī par degvielu parasti tērē 100 eiro, tad ar šīs ierīces palīdzību tiek solīti ikmēneša izdevumi vien 80 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina informācija ierīces Magnufuel tirgotāju mājaslapā, šobrīd brīnumiekārtai ir teju 200 potenciālie pircēji. Sižeta filmēšanas laikā iekārtai ir samazināta, akcijas, cena. Tāpat mājaslapā ir arī telefona numurs, tomēr klausules otrā galā neviens neatsaucas.

Ko par šādu brīnumiekārtu saka eksperti?

“Teorētiski magnētu ietekmē var notikt pārvērtības. Tikai dabā šīs pārvērtības nepaliek mūžīgi – notiek atgriezeniski procesi,” saka Gundars Zalcmanis, Rīgas Tehniskās universitātes profesors.

Tikmēr auto eksperts Normunds Avotiņš zina stāstīt – kolēģi Krievijā ir vairākas reizes izmēģinājuši dažādus aparātus, lai samazinātu degvielas patēriņu, bet rezultāts vienmēr esot bijis viens un tas pats – vai nu efekta nav vai arī degvielas patēriņš pat pieaug.

Foto

“Viss, kas tiek likts uz tām degvielas caurulēm, patiesībā atgādina stāstu par ūdeni – ka ūdens var būt strukturēts, lietus ūdens, sasalis ūdens, bet beigu beigās tas tik un tā paliek tikai ūdens,” saka Avotiņš. “Šajā gadījumā degviela, lai ko ar to darītu no ārpuses, ir un paliek tikai degviela,” saka skeptiski noskaņotais eksperts.

Video

TOP komentāri

  • Magnēts
    0 0 0

    Magnēts

    Šausmīgs sižets. Bet zinu kā to varēja uzlabot!
    Nopērciet to ierīci, veiciet degvielas patēriņa mērijumus, izmantojiet to kādu laiku, paralēli veicot mērijumums. Nu un tad salīdziniet rādījumus, ja afekta nava, tad tā arī pavēstiet. Šobrīd šis sižets ir nepamatota nomelnošana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl