Vai tas nav dīvaini? Ūdens sala laikā sasalst, bet limonāde Enjoy nemaz…

10 komentāri

Interesantu novērojumu veicis kāds iedzīvotājs – atstājot savā auto atspirdzinošo dzērienu Enjoy un ūdeni dienās, kad ārā bijuši pat -25 grādi, liels bijis pārsteigums, ka limonāde nav sasalusi. Vai tās sastāvā ir kādas “maģiskas” vielas?

“Trīs dienas mašīnā atstāju ūdeni, kas sasala klucī, un Enjoy, kas pat nesabiezēja. Kādu spirtu viņi tur liek klāt?” neizpratnē ir iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāda reakcija patiešām šķiet dīvaina, jo pēc būtības šķidrumam, ja vien tas nav “apstrādāts” ar kādām īpašām vielām, vajadzētu sasalt tāpat kā ūdenim. Bez Tabu vērsās pie ražotājiem, lai noskaidrotu, kas ir par iemeslu dzēriena izturībai pret stipro salu.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Navvienalga
  +3 +3 0

  Navvienalga

  Nu nezinu...dīvaini tāpat. Un neviens no Cido pārstāves argumentiem kaut kā nepārliecina. Kaut kas jau tur ir savādāk, kā vajag...
 • Ainis
  +3 +3 0

  Ainis

  Pamanījāt kādas izskatījās CIDO grupas pudeles ? Vai tik nav sasaldējuši šķidrajā slāpeklī !!!
 • guls
  +2 +2 0

  guls

  Ko Cido vsp paskaidroja? Neko! Ja mums (!) sasalst, bet veikalā nē, tad viss kārtībā. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 16

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl