1 komentārs

Vecgada vakars ir laiks, kad lielākajai daļai cilvēku ir pacilāts garastāvoklis, jo tuvojas svētki un svinības. Tāpat noskaņojusies bija arī kāda sieviete, kurai prieku par gadumiju aizēnoja, kā pati saka, pamatīga ņirgāšanās. Ņirgāšanās par cilvēku ar kustību traucējumiem.

Apmeklējot vietējo tirdzniecības centru Talsos, viņai nācies saskarties ar to, ka vairs nav bijusi iespēja izmantot labierīcībām atvēlētās telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai varētu to izdarīt, sievietei nācies pat zvanīt policijai, kuras klātbūtnē darbinieki atslēguši turienes tualetes. Kaut arī vēlāk saņemta atvainošanās, situācija pati par sevi ir visai pazemojoša…

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl